Samarreta que es dona a aquells que validen els primers 100 cims

Busca el cim desitjat, bé desplaçant-te per la taula inferior, bé realitzant una cerca pel seu nom (distingeix majúscules, minúscules i accents)

Si encara no saps de què va tot això del repte dels 100 cims, el millor que pots fer és adreçar-te al web de la Federació d’Entitats Excursionistes de Catalunya (FEEC) per obtenir informació.
Aquí, tothom que hi estigui interessat o interessada, podrà obtenir informació de les meves sortides pel territori, per pujar als diferents cims que conformen la llista del repte.
Si encara vols continuar i obtenir informació detallada d’un cim determinat, cerca’l desplaçant-te per la taula inferior, o també pots escriure el seu nom a la caixa de cerca (distingeix majúscules, minúscules i accents)
Si ho veus en color blau, clica a sobre del seu nom. Si ho veus vermell vol dir que encara no he fet aquest cim i conseqüentment no hi ha informació al respecte.

ORDRECIMLATITUTLONGITUTALÇADA
2Alt de Juclar42.61171801.70974702.588
3Alt de la Capa42,5629731,4541932.573
4Alt del Griu42.52538991.65111202.874
5Balandrau42.37013602.21957312.585
6Bassegoda42.31280592.63073891.373
7Bastiments42.42617402.23275692.881
8Bellmunt42.10154112.29363201.248
9Besiberri nord42.60513100.82609893.008
10Besiberri Sud42,5937890,8259953.023
11Bony de la Pica o pica d'Os42.50446301.46030612.402
12Cabrera42.07599302.40725791.308
13Cambra d'Ase42.45095092.13136592.750
14Campirme42.65941891.19347612.633
15Canigó42.51899612.45657912.784
16Cap de Boumort42.23500701.13461702.077
17Cap de Broate42,6923681,3643762.741
18Cap de Carreu42,193571,1235861.749
19Cap de Gelada42,5215510,7651442.449
20Cap de la Boixassa42,2885591,7986171.820
21Cap de la Gallina Pelada42.18938791.73792112.321
22Cap de Pla Redon42,2755251,267021.846
23Cap del Verd42.20119001.61368102.284
24Carlit42.56985901.93211402.921
25Caro40.80313300.34312591.441
26Casamanya Nord42.58733711.57031702.750
27Castell de Besora42,1239412,2511221.030
28Castell de Bocs41,6423721,941816662
29Castell de Boixadors 41.77154301.5753571848
30 Castell de Burriac41.53756612.3872389392
31Castell de Llívia42,4678451,9859091.358
32Castell de Lluçà42,0545772,040229895
33Castell de Milany42.16551702.28953601.529
34Castell de Montgrí42.05231803.1316011303
35Castell de Sant Miquel42.00683092.8621059385
36Castell Saverdera42.32040903.1677960682
37Castellsapera41.64453511.9707801939
38Catinell40,758730,2896531.350
39Cavall Bernat de Llaberia41.08406400.8751490840
40Còdol del Castellar41,7409422,059581832
41Cogulló d'Estela42.12050901.78766001.870
42Cogulló de Cal Torre41.68743701.6864310881
43Cogulló de Turp42.15110111.34722801.621
44Coll de Pins40.98738800.5935730500
45Collbaix41.74140201.7800639543
46Comabona42.28375891.72702112.548
47Comanegra42.33328292.52767101.557
48Comapedrosa42.59186901.44353202.942
49Costa Pubilla 42.28569102.08068792.506
50Costabona42.41686112.34382202.465
51 Creu de Gurb41.95195902.2100329842
52el Bres41,1539370,977411525
53El Cadinell42.26438701.59771502.113
54El Castellot41.33756401.5786250465
55el Clapí Vell41,3880471,542632703
56el Codó42,3015190,9145961.327
57El Cogul42.10965211.63865801.526
58el Cogulló41,9981831,0391821.002
59El Cogulló de Cabra41.42839601.3041070881
60El Coscollet42.11411491.26744001.610
61El Far42.02102602.53691491.124
62el Garrofí41,8612591,93872617
63El Mont42.25878312.70649991.125
64El Montsianell40.68302100.5556070293
65El Negrell40.73419100.22736701.345
66el Punxó42,5305821,8546352.581
67el Sui41,7491142,3456521.319
68El Torn40.96567500.8833720152
69El Tossal Gros41.37562801.2392020867
70Els Àngels41.98479002.9094790483
71Els Bessons41.46642000.8472999593
72Els Munts42.07870992.15304201.057
73els Quatre Mollons40,6430290,561878433
74Els Tossals42.08925201.72741501.525
75Força Real42.72683792.7003139507
76Gallinova42.18454401.07777391.687
77Gra de Fajol42,415482,2477552.714
78Gran Encantat42.56843911.01507602.749
79Gran Pic del Pessó42.50946400.92408602.894
80Gran Tuc de Colomèrs42.58938110.93767902.933
81Grony de Miralles 41.51668991.4920591866
82l'Albarda Castellana41,601021,8133791.178
83l'Àliga41,027710,557909383
84l'Aüt42,541340,8087552.532
85l'Avedoga d'Adons42,3141160,8382041.839
86l'Oratori42,2013731,2183211.757
87l’Argimon41.83057212.6354249465
88l’Enclusa41.87079202.3208890867
89l’Espina40.87934410.36092491.181
90La Carabassa42.45278101.72689202.740
91la Cogula40,5772280,482468406
92La Cogulla41.34876301.2249110786
93La Cogulla (Montsant)41.27746100.80567511.062
94La Coscollosa40.90233400.4135800879
95la Creueta42,3055522,0022982.067
96La Faiada42.37502300.77511401.699
97La Fita Alta41.61282100.8365699289
98la Guàrdia (Serra de Busa)42,0931041,6242091.448
99la Miranda de Terranyes40,8350050,2803381.193
100La Mola41.21166991.4172580317
101La Mola de Sant Llorenç del Munt41.64131612.01788001.102
102la Moleta40,8992970,417868812
103La Morella41.29651311.9154189594
104La Muga42.47477101.67762802.861
105La Picossa41.10937400.5764121499
106la Portella del Pinell40,7127830,3064211.098
107la Serra (Vingrau)42,8656812,793761576
108la Soca42,4600672,5371541.635
109La Tosa 42.32058101.89258802.536
110La Tossa (Tivissa)41.02891390.7362449718
111Les Agudes41.78950292.44392211.705
112Les Borregues42.39629712.24767512.693
113les Càrcoles41,0359220,679571425
114les Picardes42,5271611,0526792.802
115Les Piques42.32094311.17588291.969
116les Solius41,3084571,886802533
117lo Blau (Roca Grossa Moletans)40,8707710,266146841
118lo Caramull40,9871140,547846429
119Lo Corronco42.46218000.82850202.543
120lo Morral41,1562960,851249682
121lo Peladet42,026270,9123981.471
122Lo Tésol (Tesó de Son)42.60836211.03925692.700
123Lo Tormo41.17901100.6433870523
124Los Picons41.92582500.6415339951
125Malera41,9299030,720439877
126Malh de Bolard42,8058080,960452.753
127Malh dera Artiga42,6586150,6955612.710
128Malh des Pois (La Forcanada)42.64311190.70568102.883
129Matagalls41.80888002.38251001.697
130Maubèrme42.79376510.91701512.882
131Mirador del Pla de Llet42.40454701.63296412.141
132Miranda de Llaberia41,0926290,862623919
133Miranda de Puigcerver41.19365990.9315340834
134Miranda de Santa Magdalena41.58839491.82648691.132
135Miranda del Príncep41,6048971,792784993
136Miranda dels Ecos41.60442701.80620311.223
137Mola Castellona40,7997610,3697781.034
138Mola d'Irto41,0417880,4748538
139Mola d’Estat41.32561811.05916491.136
140Mola de Colldejou41.10746390.8735251922
141Mola de Genessies41.01627500.7854271711
142Mola de Lord42,1166741,5818281.189
143Moleta de les Canals40,9090330,3627411.070
144Molló Puntaire40.99061400.8477500727
145Mont-roig42.70801001.17099292.864
146Mont-roig (Cim de les Altures)41,9029870,87865715
147Montagut d’Ancosa41.40687011.4221500963
148Montalt41.60415212.4962570597
149Montalt (punta Nord)41.06797090.8029749766
150Montanha d'Uishèra42,7656110,7327912.339
151Montardo42.63336900.87528012.833
152Montarenyo de Boldís42,6379931,3074912.593
153Montaspre40,875580,570928528
154Montau41.34588701.8849490658
155Montbarbat41.73545892.7766751328
156Montcau41.67494092.00451201.057
157Montcaubo (lo Calbo)42.59861691.17931402.291
158Montclar41.78858012.9562240401
159Montcorbison42.70806300.75852902.173
160Monteixo42.60173001.36164202.905
161Monteró41,8628610,852997574
162Montgrós41,60108471,80627241.133
163Montigalar41.96300702.9246410464
164Montllobar42.14659500.79781201.104
165Montlude42.78526800.75861502.518
166Montmagastre41.97655001.1286090762
167Montmajor42.26873912.48263101.074
168Montmalús42.50897901.68652992.781
169Montolier de Perellós42.91852502.8651640707
170Montpalau41,6422192,670392264
171Montsaliente42,6031031,0086882.890
172Montsent (Serrat de Picancel)42,0957831,908241963
173 Montsent de Pallars42.49011811.02430292.883
174Monturull42.44986301.58110912.760
175Morral de Cabrafeixet40.89414800.6197080735
176Munt de Montsonís41,8857681,014055591
177Muntanya de Santa Bàrbara40.95688100.3381731752
178Noufonts42.42491202.16760492.861
179Torreta del Montsià40.61368700.5304980763
180Pala Alta41.89623790.8363230947
181Pala del Teller42.31670200.80959391.889
182Pedracastell41.61108512.5757719287
183Pedró de Tubau42.22026002.04974091.543
184Pedró dels Quatre Batlles42.18422601.51996292.387
185Penya Aguda42,2145311,2672561.523
186Penya del Papiol41.32294891.7436721381
187Penya Sant Alís42.03982800.76646801.675
188Penyes Altes de Moixeró42.30629001.84241992.276
189Pic Alt del Cubil42,5277811,6701812.834
190Pic d’Escobes42.60919301.73570712.780
191Pic de Baborte42,6574631,3670732.934
192Pic de Baixollada42.66167401.99860092.546
193Pic de Cabanyó42,6309041,4680222.732
194Pic de Canalbona42,6565831,4058912.965
195Pic de Cataperdís42.61475591.47728802.805
196Pic de Certascan42.71196001.27768102.853
197Pic de Clavera42.78778211.07672802.721
198Pic de Colatx42,7243071,3253582.570
199Pic de Coma Mitjana42,4417612,2096082.732
200Pic de Comaloforno42.59138900.82780503.029
201Pic de Contraix42,585240,9069312.958
202Pic de Costa Cabirolera42,2814591,6704182.604
203Pic de Filià (Tossal de Paiasso)42.47286690.93020502.772
204Pic de Flamisella42,7127411,2614022.782
205Pic de Font Blanca42.64966811.53430912.903
206Pic de Font Freda42.53599411.79483802.738
207Pic de Gallinassa42,5022,5071732.461
208Pic de Gerri42,5975261,3942492.859
209Pic de l'Àguila41,1399030,602189492
210Pic de l'Espada42,4991850,9718812.549
211Pic de l'Estanyó42,6086981,5925842.915
212Pic de l’Infern42.42392902.21374602.870
213Pic de la Coma de Varilles42,6191631,6642952.760
214Pic de la Mainera42,524481,0271592.909
215Pic de la Pala Alta de Sarradé 42.57465410.89090392.983
216Pic de la Plana42,6615821,0366752.493
217Pic de la Serrera42.62553211.60249502.912
218Pic de Llena42,4468880,9179152.686
219Pic de Màniga42.50572801.32926512.517
220Pic de Mariola42,7200511,2166442.663
221Pic de Mariolo (Pic de Neriolo)42,530730,9576312.857
222Pic de Medacorba42.60382391.44181212.905
223Pic de Montalt42,7503791,1328362.496
224Pic de Moredo42.71892411.04991302.766
225Pic de Peguera42.54028591.01203002.983
226Pic de Pilàs42.68281101.13150702.656
227Pic de Qüenca42,6998141,0543042.639
228Pic de Racó Gros42.43207302.18708402.782
229Pic de Saboredo42,6079020,9810182.830
230Pic de Sallafort42.47343913.0380709994
231Pic de Salòria42.51445611.38513302.789
232Pic de Sanfonts42,5874711,4276632.889
233Pic de Sotllo42.66871291.38746303.073
234Pic de Subenuix42.55504700.97959002.950
235Pic de Ventolau42,6906511,1904222.851
236Pic del Pla de l'Estany42,6068021,464032.860
237Pic del Portarró42,5837370,9701472.734
238Pic del Vent41.65535012.1281719816
239Pic dels Moros42.51325601.99059812.137
240Pic dels Pedrons42,531511,7522672.715
241Pic dels Pessons o Gargantillar42,5081211,6646732.862
242Pic Negre d’Envalira42.51726201.72146302.822
243Pic Roi42,5651950,7981882.585
244Pic Tort42,5337470,9888322.886
245 Pica d'Estats42.66694501.39791403.144
246Pica de Cerví42.45294100.87882392.753
247Pica Roja42.62505091.42041312.903
248Picorandan41.28780091.0163011991
249Pics de Bassiero42.60576600.99498402.903
250Pilar d’Almenara41.75334691.0672401459
251Piló de Bellmaig42,4320572,6507141.281
252Pollegó Inferior (Pedraforca)42,235631,7070242.445
253Pollegó Superior (Pedraforca)42.23977111.70273102.506
254Pui d'Urdosa42,4711851,2483092.226
255Pui de Cassibrós42,5606951,2648572.085
256Pui de la Bonaigua42,6271961,0194812.778
257Pui de Linya42,5659851,0432512.870
258Pui de Lleràs42.26921100.85259901.692
259Pui Tabaca42,5884791,2231071.718
260Puig Castellar41.47034202.2064919303
261Puig Castellar (serra d’Ancosa)41.44832591.5163490943
262Puig Cavaller41.02781990.4375010706
263Puig Cendrós41.57564001.8930030499
264Puig Clarà42,1328362,738329315
265Puig Cornador42.13995002.10755091.229
266Puig Cubell42,1376692,3508771.488
267Puig d'en Jordà42,4277583,08205754
268Puig d’Aguilera41.60471401.6708239626
269Puig d’Agulles41.40807201.8849490653
270Puig d’Arques41.88880802.9944079533
271Puig d’en Cama41.22024701.0940789717
272Puig d’Esquers42.39263003.0964569606
273Puig d’Olorda41.41262102.0548299450
274Puig de Bestracà42.29427612.51541301.056
275Puig de Cervera42,4352163,170752207
276Puig de Coma d'Or42,5835561,8736212.826
277Puig de Dòrria42,3617672,0846642.547
278Puig de Font Viva42,5691431,8796152.673
279Puig de Gallicant41.24943090.96074301.010
280Puig de Gallinàs42.47816602.21525702.624
281Puig de Grialó41.90179091.1087400667
282Puig de l'Àliga (Cap de Creus)42,2805073,204968463
283Puig de l’Àliga41.28399601.6975530464
284Puig de l’Estella42.51473502.55356991.778
285Puig de la Cabrafiga41.05339500.8949410614
286Puig de la Caritat41.87574202.10871001.010
287Puig de la Collada Verda42,4546112,3969312.403
288Puig de la Cometa42,6172141,9592982.763
289Puig de la Cova41.31531001.4750220672
290Puig de la Creu41.62922902.1012050668
291Puig de la Força41.98102102.3890020740
292Puig de la Gavarra42.36073402.69680891.057
293Puig de la Grava42.60477291.93350212.671
294Puig de la Mola41.31930101.8476990534
295Puig de la Pelada42,6216192,1947622.370
296Puig de les Agudes42.36290412.31785511.976
297Puig de les Àligues42.10901502.34933701.344
298Puig de les Bruixes42.32452202.55544801.391
299Puig de les Cadiretes41.75751002.9280710483
300Puig de les Cols41,7804362,975677417
301Puig de les Morreres42.15081891.53947702.211
302Puig de les Tres Esteles42.50873392.32318492.099
303Puig de Millà42.00167400.67213891.025
304Puig de Sant Antoni41.24377001.4742500409
305Puig de Sant Cristau42.49198702.89066111.015
306Puig de Sant Miquel41.63724001.5808511733
307Puig de Tretzevents42.49214602.46851992.731
308Puig del Far41,9596332,376163832
309Puig del Pam42,604822,0310422.470
310Puig dels Bufadors42,3010673,248749432
311Puig dels Pruners42,4280052,802938832
312Puig Estela42.28449202.25254292.013
313Puig Falcó42,375292,6670941.097
314Puig Francàs41,3011681,458887551
315Puig Gros41.77498202.9979060325
316Puig Madrona41.45137292.0240590341
317Puig Neulós42.48209312.94706111.257
318Puig Occidental de Coll Roig42,5493481,9167842.833
319Puig Ou42.28402302.42768301.300
320Puig Pedrós de Lanós42.58993091.87376712.842
321Puig Pelat41.26618901.05468201.076
322Puig Peric42.61376201.98449812.810
323Puig Segalar42,112443,04993175
324Puig Sobirà42.13240211.49305601.938
325Puig Vicenç41,3678091,95404468
326Puig-alter41,813931,785542522
327Puigcabrer41.31540401.1911910524
328Puigdefrou41,9635432,592501839
329Puiggraciós41.70289612.2413410808
330Puigllançada42.30028201.93546112.409
331Puigmal42.38330092.11667092.910
332Puigpedrós42.48780001.76191112.915
333Puigsacalm42.12514402.38783101.514
334Puigsallança42.11510202.58140101.027
335Puigsoler41.66786011.8927600524
336Pujoalbo42,6552050,8401392.504
337Pujol de la Mata41.68215611.9844380770
338Punta Alta de Comalesbienes42.58569000.88030103.014
339Punta d'Óssos41,9497990,6323971.014
340Punta d’Harlé42.61039300.84259802.885
341Punta de l'Aigua40,9277340,3688091.092
342Punta de Montmeneu41.38867390.4012799495
343Punta del Curull41.35526400.96432911.022
344Punta del General41,3414270,878149923
345Punta del Pallars41,0124690,873881551
346Punta dels Pins Carrassers41,3056320,8420261.062
347Punta Redona41.05881910.5009300659
348Punta Senyalada42,591370,8084782.952
349Quermany Gros41.96016103.1700970228
350Querroig42.43824203.1206789672
351Roc Beneïdor42.37120701.56051891.681
352Roc de Cogul42,0652861,26543885
353Roc de Galliner42.19806301.41094001.630
354Roc de les Monges (Serrat de la Qüestió)42,0966561,7172481.415
355Roc de les Tres Creus42,0912561,309484854
356Roc de Madres42.65187702.19227912.469
357Roc de Mallorca42.61597702.7057660443
358Roc de Sant Aventí42.30725010.97423601.480
359Roc de Sant Salvador42,4273442,694581.235
360Roc del Boc42.44596702.15522102.774
361Roc del Comptador42.42282602.72735701.451
362Roc del Migdia (la Valldan)42,1045331,3623941.153
363Roc Meler42.58775601.74015002.811
364Roc Roi42,4353531,3382942.020
365Roca Colom42,4251512,3187492.506
366Roca Corbatera41.28853100.89118001.163
367Roca de la Barca (les Picòssies)40,9634860,58437772
368Roca de Migdia (Serra del Verd)42,2079291,5681351.870
369Roca de Sant Salvador 41.59576501.82976391.156
370Roca del Coscolló42,1278211,354351.299
371Roca del Joc (Roca de la Devesa Jussana)42,2151931,963731.615
372Roca Entravessada42,5983981,4421892.929
373Roca Gelera42.68490012.43757291.110
374Roca Gran42,3162841,7115982.088
375Roca Lladre42,1365182,49813907
376Roca Maura42,0553973,189831225
377Roca Roja42.07223211.10015091.239
378Roca Sereny41.69449202.0179140804
379Rocallarga42.00978812.44550891.187
380Rocalta42,2115781,0445051.489
381Rocamala40,9928620,397732621
382Roques de Benet 40.90063800.32656201.017
383Roques del Rei41,885282,565848852
384Salga Aguda42.11924601.95141301.172
385Sant Antoni42,3051232,3759531.361
386Sant Benet41.94886912.51338011.150
387Sant Corneli42.18282311.00273901.351
388Sant Grau41,9924442,715114500
389Sant Honorat42.08279491.27047311.061
390Sant Jeroni41.60537301.81132111.236
391Sant Mamet41.97770800.94126211.391
392Sant Marc de Brocà42.26463401.89910101.611
393Sant Martí de la Roca42,6247352,678001522
394Sant Martí Xic (Castell de Voltregà)42,0102482,206427859
395Sant Miquel de Montclar41.46575011.3455890948
396Sant Miquel de Solterra41.92312002.53294891.203
397Sant Miquel del Mont42,1978762,446635793
398Sant Patllari42.11214102.7116489646
399Sant Pere Màrtir41.39384992.0978700389
400Sant Quiri42,305241,3013231.503
401Sant Ramon41.33783702.0105680295
402Sant Roc42.01751202.6607510598
403Sant Sadurní de Gallifa41.70322202.1227260942
404Sant Salvador42,0613641,7819761.157
405Sant Salvador de les Espases41.57921991.8843869413
406Sant Simplici41,1449031,337035110
407Santa Anna dels Quatre Termes42,5653232,5612821.348
408Santa Bàrbara (Escornalbou)41,1270210,914951641
409Santa Bàrbara (Vall Fosca)42,3807970,9234231.613
410Santa Fe42.20904001.30129701.211
411Santa Magdalena42,3245462,825785526
412Santa Magdalena de Cambrils42.16892702.34082301.547
413Serra de Pinós41.83359891.5288809928
414Serrat Alt42,0804052,259536830
415Serrat de Carrasquers42,1325451,1926961.429
416Serrat de la Madrona41,9904881,843372682
417Serrat de Migdia (Serrat de Picancel)42,1181551,9316521.082
418Serrat de Sant Isidre42,0905091,9619891.117
419Serrat Voltor42,1881211,7770232.282
420Serret del Cisa41,1996531,017457542
421Sobrepuny42.16780401.91072791.653
422Taga42.28071202.20981902.040
423Tagamanent41.74738202.29590701.056
424Talaia del Montmell41.33580211.4666099861
425Torre Alta (Castell Ferran)41.60828101.7640961842
426Torre d’Eina42.43406992.14654002.830
427Torre de Goà42,5226672,3775061.267
428Torre de la Maçana42,4981723,026334794
429Torre de les Conclues42,0161060,658726699
430Torre de Madeloc42.49057403.0747661656
431Torre del Far42.80510192.7617300498
432Torreneules42.39088202.19619992.713
433Torres de Cabrenç42.36570702.54157391.342
434Torreta de l’Orri42.40862101.21476212.436
435Torreta del Cadí42.28733901.58349812.562
436Tossa d'Espinau42,2734322,692851.087
437Tossa del Braibal42.50245401.59882312.657
438Tossa Grossa de Montferri41.25346901.3703510387
439Tossa Plana de Lles 42.46805911.65676802.905
440Tossal Bovinar42,4627521,6316752.842
441Tossal d'Espígol41,7112671,089982368
442Tossal d’Engrilló40.94267610.37117501.072
443Tossal de Badés42,3237481,6249941.818
444Tossal de Balinyó42,1884031,3434981.211
445Tossal de Codonyac42,2279670,8142061.425
446Tossal de l'Àliga (la Geganta Adormida)42,2989271,0188411.315
447Tossal de l'Alzina40,9680880,809551697
448Tossal de la Baltasana41.32606501.00440801.201
449Tossal de la Creu41.84655901.4020580658
450Tossal de la Moradilla41.61951890.7092689243
451Tossal de la Truita (Pic de Perafita)42,4591961,5855022.753
452Tossal de les Roies de Cardet42.51856410.76537202.445
453Tossal de les Viudes42.11479701.65918001.379
454Tossal de Lletó42,3117671,5429971.631
455Tossal de Mirapallars-i-Urgell42.02107400.95890101.672
456Tossal de Montagut40,9413050,714712394
457Tossal de Mormur41,7799370,749767326
458Tossal de Sant Jordi41,8990530,892467740
459Tossal de Suró41.57281701.3049730828
460Tossal del Mas de Nadal41,8255621,317351526
461Tossal del Puial42,3417861,133031.913
462Tossal dels Tres Reis40.73269100.17007401.350
463Tossal Gros (Pelat de Talltendre)42,4202271,7344392.256
464Tossal Gros (Serra de Sant Gervàs)42,3330770,77111.546
465Tossal Gros d'Almatret41,3331650,381876346
466Tossal Gros de Vallbona41.46879711.1128591803
467Tossal Llisoi42,2011541,843531.326
468Tossau de Mar42.62982110.82783102.739
469Tosseta de l'Esquella (Pic de Calm Colomer)42,4923811,7300582.869
470Tosseta Rasa40,8450190,3274421.217
471Tristaina42.65350001.49382092.878
472Tuc d'Arres42,7437130,6633492.163
473Tuc d'Era Entecada42.71806210.69686002.269
474Tuc de Bacivèr42,7126330,9917892.645
475Tuc de Barlonguèra42.78857201.00982002.802
476Tuc de Crabèra42,82570,8582122.630
477Tuc de la Comamarja42.52643600.87831502.562
478Tuc de la Cometa42.42348901.03301592.445
479Tuc de la Contesa42,6155150,7885912.780
480Tuc de la Llança42.68405700.99049302.659
481Tuc de la Tallada42,6167660,7237042.956
482Tuc de Lluçà42.61028600.90116712.778
483Tuc de Marimanya42.70925101.01230892.679
484Tuc de Molières42.62903500.69833993.010
485Tuc de Parros42,7677760,9330472.731
486Tuc de Ratèra42.60135290.95330802.861
487Tuc de Ribereta42,6261450,895242.676
488Tuc de Salana42,6468750,9084382.485
489Tuc de Sarrahèra42,6442510,7963562.634
490Tuc de Somont42,7512760,8518992.508
491Tuc dera Pincela42.74291690.87565412.536
492Tuc des Armèros42,7812460,8769092.534
493Tuc des Carants42,5140460,9033262.791
494Tuc des Monges42,6223860,8660172.699
495Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)42.84610000.67498492.194
496Tuc deth Pòrt de Vielha42.64182900.76549112.606
497Tuc Dormidor42.70924202.26472101.843
498Tuc Gran dera Sendrosa42.62395110.94689512.703
499Turó d'en Móra (Turó del Carmel)41,4184352,153352266
500Turó d’en Galzeran o d'en Mates41.50467402.2665310484
501Turó d’Onofre Arnau41.55462712.4689199131
502Turó de Bell-lloc42.47932501.92608001.702
503Turó de Bellver41.84716002.17128111.045
504Turó de Can Dolcet41,5554081,815801416
505Turó de l'Ermità41,6202621,815019595
506Turó de l'Home41,7764882,4348131.706
507Turó de l’Escletxa41.62869391.8869640447
508Turó de la Magarola41.44224002.1296699430
509Turó de la Pola (o de Tres Creus)41,649951,969698930
510Turó de la Torre o de Castellnou 41.85097901.8299321624
511Turó de Montcada41,4772082,176612273
512Turó de Montgat41.46587502.278663040
513Turó de Montsoriu41.78313602.5404940633
514Turó de Puigmarí41,7545542,730416233
515Turó del Mal Pas41,6713761,954693755
516Turó del Pou d'en Sala41,8325912,3474131.265
517Turó del Ros41.57631691.9339560635
518Turó del Samon41.74263802.36543801.273
519Turó del Vent41,8612922,631007442
520Turó Punçó42,4245551,6009952.493
521Volcà del Croscat42.15409392.5358461789
522Vulturó42.28569101.63616902.649
523Xàquera o creu de Santos40.94053000.5862670942
CIM
Alt de Juclar
Alt de la Capa
Alt del Griu
Balandrau
Bassegoda
Bastiments
Bellmunt
Besiberri nord
Besiberri Sud
Bony de la Pica o pica d'Os
Cabrera
Cambra d'Ase
Campirme
Canigó
Cap de Boumort
Cap de Broate
Cap de Carreu
Cap de Gelada
Cap de la Boixassa
Cap de la Gallina Pelada
Cap de Pla Redon
Cap del Verd
Carlit
Caro
Casamanya Nord
Castell de Besora
Castell de Bocs
Castell de Boixadors
Castell de Burriac
Castell de Llívia
Castell de Lluçà
Castell de Milany
Castell de Montgrí
Castell de Sant Miquel
Castell Saverdera
Castellsapera
Catinell
Cavall Bernat de Llaberia
Còdol del Castellar
Cogulló d'Estela
Cogulló de Cal Torre
Cogulló de Turp
Coll de Pins
Collbaix
Comabona
Comanegra
Comapedrosa
Costa Pubilla
Costabona
Creu de Gurb
el Bres
El Cadinell
El Castellot
el Clapí Vell
el Codó
El Cogul
el Cogulló
El Cogulló de Cabra
El Coscollet
El Far
el Garrofí
El Mont
El Montsianell
El Negrell
el Punxó
el Sui
El Torn
El Tossal Gros
Els Àngels
Els Bessons
Els Munts
els Quatre Mollons
Els Tossals
Força Real
Gallinova
Gra de Fajol
Gran Encantat
Gran Pic del Pessó
Gran Tuc de Colomèrs
Grony de Miralles
l'Albarda Castellana
l'Àliga
l'Aüt
l'Avedoga d'Adons
l'Oratori
l’Argimon
l’Enclusa
l’Espina
La Carabassa
la Cogula
La Cogulla
La Cogulla (Montsant)
La Coscollosa
la Creueta
La Faiada
La Fita Alta
la Guàrdia (Serra de Busa)
la Miranda de Terranyes
La Mola
La Mola de Sant Llorenç del Munt
la Moleta
La Morella
La Muga
La Picossa
la Portella del Pinell
la Serra (Vingrau)
la Soca
La Tosa
La Tossa (Tivissa)
Les Agudes
Les Borregues
les Càrcoles
les Picardes
Les Piques
les Solius
lo Blau (Roca Grossa Moletans)
lo Caramull
Lo Corronco
lo Morral
lo Peladet
Lo Tésol (Tesó de Son)
Lo Tormo
Los Picons
Malera
Malh de Bolard
Malh dera Artiga
Malh des Pois (La Forcanada)
Matagalls
Maubèrme
Mirador del Pla de Llet
Miranda de Llaberia
Miranda de Puigcerver
Miranda de Santa Magdalena
Miranda del Príncep
Miranda dels Ecos
Mola Castellona
Mola d'Irto
Mola d’Estat
Mola de Colldejou
Mola de Genessies
Mola de Lord
Moleta de les Canals
Molló Puntaire
Mont-roig
Mont-roig (Cim de les Altures)
Montagut d’Ancosa
Montalt
Montalt (punta Nord)
Montanha d'Uishèra
Montardo
Montarenyo de Boldís
Montaspre
Montau
Montbarbat
Montcau
Montcaubo (lo Calbo)
Montclar
Montcorbison
Monteixo
Monteró
Montgrós
Montigalar
Montllobar
Montlude
Montmagastre
Montmajor
Montmalús
Montolier de Perellós
Montpalau
Montsaliente
Montsent (Serrat de Picancel)
Montsent de Pallars
Monturull
Morral de Cabrafeixet
Munt de Montsonís
Muntanya de Santa Bàrbara
Noufonts
Torreta del Montsià
Pala Alta
Pala del Teller
Pedracastell
Pedró de Tubau
Pedró dels Quatre Batlles
Penya Aguda
Penya del Papiol
Penya Sant Alís
Penyes Altes de Moixeró
Pic Alt del Cubil
Pic d’Escobes
Pic de Baborte
Pic de Baixollada
Pic de Cabanyó
Pic de Canalbona
Pic de Cataperdís
Pic de Certascan
Pic de Clavera
Pic de Colatx
Pic de Coma Mitjana
Pic de Comaloforno
Pic de Contraix
Pic de Costa Cabirolera
Pic de Filià (Tossal de Paiasso)
Pic de Flamisella
Pic de Font Blanca
Pic de Font Freda
Pic de Gallinassa
Pic de Gerri
Pic de l'Àguila
Pic de l'Espada
Pic de l'Estanyó
Pic de l’Infern
Pic de la Coma de Varilles
Pic de la Mainera
Pic de la Pala Alta de Sarradé
Pic de la Plana
Pic de la Serrera
Pic de Llena
Pic de Màniga
Pic de Mariola
Pic de Mariolo (Pic de Neriolo)
Pic de Medacorba
Pic de Montalt
Pic de Moredo
Pic de Peguera
Pic de Pilàs
Pic de Qüenca
Pic de Racó Gros
Pic de Saboredo
Pic de Sallafort
Pic de Salòria
Pic de Sanfonts
Pic de Sotllo
Pic de Subenuix
Pic de Ventolau
Pic del Pla de l'Estany
Pic del Portarró
Pic del Vent
Pic dels Moros
Pic dels Pedrons
Pic dels Pessons o Gargantillar
Pic Negre d’Envalira
Pic Roi
Pic Tort
Pica d'Estats
Pica de Cerví
Pica Roja
Picorandan
Pics de Bassiero
Pilar d’Almenara
Piló de Bellmaig
Pollegó Inferior (Pedraforca)
Pollegó Superior (Pedraforca)
Pui d'Urdosa
Pui de Cassibrós
Pui de la Bonaigua
Pui de Linya
Pui de Lleràs
Pui Tabaca
Puig Castellar
Puig Castellar (serra d’Ancosa)
Puig Cavaller
Puig Cendrós
Puig Clarà
Puig Cornador
Puig Cubell
Puig d'en Jordà
Puig d’Aguilera
Puig d’Agulles
Puig d’Arques
Puig d’en Cama
Puig d’Esquers
Puig d’Olorda
Puig de Bestracà
Puig de Cervera
Puig de Coma d'Or
Puig de Dòrria
Puig de Font Viva
Puig de Gallicant
Puig de Gallinàs
Puig de Grialó
Puig de l'Àliga (Cap de Creus)
Puig de l’Àliga
Puig de l’Estella
Puig de la Cabrafiga
Puig de la Caritat
Puig de la Collada Verda
Puig de la Cometa
Puig de la Cova
Puig de la Creu
Puig de la Força
Puig de la Gavarra
Puig de la Grava
Puig de la Mola
Puig de la Pelada
Puig de les Agudes
Puig de les Àligues
Puig de les Bruixes
Puig de les Cadiretes
Puig de les Cols
Puig de les Morreres
Puig de les Tres Esteles
Puig de Millà
Puig de Sant Antoni
Puig de Sant Cristau
Puig de Sant Miquel
Puig de Tretzevents
Puig del Far
Puig del Pam
Puig dels Bufadors
Puig dels Pruners
Puig Estela
Puig Falcó
Puig Francàs
Puig Gros
Puig Madrona
Puig Neulós
Puig Occidental de Coll Roig
Puig Ou
Puig Pedrós de Lanós
Puig Pelat
Puig Peric
Puig Segalar
Puig Sobirà
Puig Vicenç
Puig-alter
Puigcabrer
Puigdefrou
Puiggraciós
Puigllançada
Puigmal
Puigpedrós
Puigsacalm
Puigsallança
Puigsoler
Pujoalbo
Pujol de la Mata
Punta Alta de Comalesbienes
Punta d'Óssos
Punta d’Harlé
Punta de l'Aigua
Punta de Montmeneu
Punta del Curull
Punta del General
Punta del Pallars
Punta dels Pins Carrassers
Punta Redona
Punta Senyalada
Quermany Gros
Querroig
Roc Beneïdor
Roc de Cogul
Roc de Galliner
Roc de les Monges (Serrat de la Qüestió)
Roc de les Tres Creus
Roc de Madres
Roc de Mallorca
Roc de Sant Aventí
Roc de Sant Salvador
Roc del Boc
Roc del Comptador
Roc del Migdia (la Valldan)
Roc Meler
Roc Roi
Roca Colom
Roca Corbatera
Roca de la Barca (les Picòssies)
Roca de Migdia (Serra del Verd)
Roca de Sant Salvador
Roca del Coscolló
Roca del Joc (Roca de la Devesa Jussana)
Roca Entravessada
Roca Gelera
Roca Gran
Roca Lladre
Roca Maura
Roca Roja
Roca Sereny
Rocallarga
Rocalta
Rocamala
Roques de Benet
Roques del Rei
Salga Aguda
Sant Antoni
Sant Benet
Sant Corneli
Sant Grau
Sant Honorat
Sant Jeroni
Sant Mamet
Sant Marc de Brocà
Sant Martí de la Roca
Sant Martí Xic (Castell de Voltregà)
Sant Miquel de Montclar
Sant Miquel de Solterra
Sant Miquel del Mont
Sant Patllari
Sant Pere Màrtir
Sant Quiri
Sant Ramon
Sant Roc
Sant Sadurní de Gallifa
Sant Salvador
Sant Salvador de les Espases
Sant Simplici
Santa Anna dels Quatre Termes
Santa Bàrbara (Escornalbou)
Santa Bàrbara (Vall Fosca)
Santa Fe
Santa Magdalena
Santa Magdalena de Cambrils
Serra de Pinós
Serrat Alt
Serrat de Carrasquers
Serrat de la Madrona
Serrat de Migdia (Serrat de Picancel)
Serrat de Sant Isidre
Serrat Voltor
Serret del Cisa
Sobrepuny
Taga
Tagamanent
Talaia del Montmell
Torre Alta (Castell Ferran)
Torre d’Eina
Torre de Goà
Torre de la Maçana
Torre de les Conclues
Torre de Madeloc
Torre del Far
Torreneules
Torres de Cabrenç
Torreta de l’Orri
Torreta del Cadí
Tossa d'Espinau
Tossa del Braibal
Tossa Grossa de Montferri
Tossa Plana de Lles
Tossal Bovinar
Tossal d'Espígol
Tossal d’Engrilló
Tossal de Badés
Tossal de Balinyó
Tossal de Codonyac
Tossal de l'Àliga (la Geganta Adormida)
Tossal de l'Alzina
Tossal de la Baltasana
Tossal de la Creu
Tossal de la Moradilla
Tossal de la Truita (Pic de Perafita)
Tossal de les Roies de Cardet
Tossal de les Viudes
Tossal de Lletó
Tossal de Mirapallars-i-Urgell
Tossal de Montagut
Tossal de Mormur
Tossal de Sant Jordi
Tossal de Suró
Tossal del Mas de Nadal
Tossal del Puial
Tossal dels Tres Reis
Tossal Gros (Pelat de Talltendre)
Tossal Gros (Serra de Sant Gervàs)
Tossal Gros d'Almatret
Tossal Gros de Vallbona
Tossal Llisoi
Tossau de Mar
Tosseta de l'Esquella (Pic de Calm Colomer)
Tosseta Rasa
Tristaina
Tuc d'Arres
Tuc d'Era Entecada
Tuc de Bacivèr
Tuc de Barlonguèra
Tuc de Crabèra
Tuc de la Comamarja
Tuc de la Cometa
Tuc de la Contesa
Tuc de la Llança
Tuc de la Tallada
Tuc de Lluçà
Tuc de Marimanya
Tuc de Molières
Tuc de Parros
Tuc de Ratèra
Tuc de Ribereta
Tuc de Salana
Tuc de Sarrahèra
Tuc de Somont
Tuc dera Pincela
Tuc des Armèros
Tuc des Carants
Tuc des Monges
Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)
Tuc deth Pòrt de Vielha
Tuc Dormidor
Tuc Gran dera Sendrosa
Turó d'en Móra (Turó del Carmel)
Turó d’en Galzeran o d'en Mates
Turó d’Onofre Arnau
Turó de Bell-lloc
Turó de Bellver
Turó de Can Dolcet
Turó de l'Ermità
Turó de l'Home
Turó de l’Escletxa
Turó de la Magarola
Turó de la Pola (o de Tres Creus)
Turó de la Torre o de Castellnou
Turó de Montcada
Turó de Montgat
Turó de Montsoriu
Turó de Puigmarí
Turó del Mal Pas
Turó del Pou d'en Sala
Turó del Ros
Turó del Samon
Turó del Vent
Turó Punçó
Volcà del Croscat
Vulturó
Xàquera o creu de Santos
CIM
Alt de Juclar
Alt de la Capa
Alt del Griu
Balandrau
Bassegoda
Bastiments
Bellmunt
Besiberri nord
Besiberri Sud
Bony de la Pica o pica d'Os
Cabrera
Cambra d'Ase
Campirme
Canigó
Cap de Boumort
Cap de Broate
Cap de Carreu
Cap de Gelada
Cap de la Boixassa
Cap de la Gallina Pelada
Cap de Pla Redon
Cap del Verd
Carlit
Caro
Casamanya Nord
Castell de Besora
Castell de Bocs
Castell de Boixadors
Castell de Burriac
Castell de Llívia
Castell de Lluçà
Castell de Milany
Castell de Montgrí
Castell de Sant Miquel
Castell Saverdera
Castellsapera
Catinell
Cavall Bernat de Llaberia
Còdol del Castellar
Cogulló d'Estela
Cogulló de Cal Torre
Cogulló de Turp
Coll de Pins
Collbaix
Comabona
Comanegra
Comapedrosa
Costa Pubilla
Costabona
Creu de Gurb
el Bres
El Cadinell
El Castellot
el Clapí Vell
el Codó
El Cogul
el Cogulló
El Cogulló de Cabra
El Coscollet
El Far
el Garrofí
El Mont
El Montsianell
El Negrell
el Punxó
el Sui
El Torn
El Tossal Gros
Els Àngels
Els Bessons
Els Munts
els Quatre Mollons
Els Tossals
Força Real
Gallinova
Gra de Fajol
Gran Encantat
Gran Pic del Pessó
Gran Tuc de Colomèrs
Grony de Miralles
l'Albarda Castellana
l'Àliga
l'Aüt
l'Avedoga d'Adons
l'Oratori
l’Argimon
l’Enclusa
l’Espina
La Carabassa
la Cogula
La Cogulla
La Cogulla (Montsant)
La Coscollosa
la Creueta
La Faiada
La Fita Alta
la Guàrdia (Serra de Busa)
la Miranda de Terranyes
La Mola
La Mola de Sant Llorenç del Munt
la Moleta
La Morella
La Muga
La Picossa
la Portella del Pinell
la Serra (Vingrau)
la Soca
La Tosa
La Tossa (Tivissa)
Les Agudes
Les Borregues
les Càrcoles
les Picardes
Les Piques
les Solius
lo Blau (Roca Grossa Moletans)
lo Caramull
Lo Corronco
lo Morral
lo Peladet
Lo Tésol (Tesó de Son)
Lo Tormo
Los Picons
Malera
Malh de Bolard
Malh dera Artiga
Malh des Pois (La Forcanada)
Matagalls
Maubèrme
Mirador del Pla de Llet
Miranda de Llaberia
Miranda de Puigcerver
Miranda de Santa Magdalena
Miranda del Príncep
Miranda dels Ecos
Mola Castellona
Mola d'Irto
Mola d’Estat
Mola de Colldejou
Mola de Genessies
Mola de Lord
Moleta de les Canals
Molló Puntaire
Mont-roig
Mont-roig (Cim de les Altures)
Montagut d’Ancosa
Montalt
Montalt (punta Nord)
Montanha d'Uishèra
Montardo
Montarenyo de Boldís
Montaspre
Montau
Montbarbat
Montcau
Montcaubo (lo Calbo)
Montclar
Montcorbison
Monteixo
Monteró
Montgrós
Montigalar
Montllobar
Montlude
Montmagastre
Montmajor
Montmalús
Montolier de Perellós
Montpalau
Montsaliente
Montsent (Serrat de Picancel)
Montsent de Pallars
Monturull
Morral de Cabrafeixet
Munt de Montsonís
Muntanya de Santa Bàrbara
Noufonts
Torreta del Montsià
Pala Alta
Pala del Teller
Pedracastell
Pedró de Tubau
Pedró dels Quatre Batlles
Penya Aguda
Penya del Papiol
Penya Sant Alís
Penyes Altes de Moixeró
Pic Alt del Cubil
Pic d’Escobes
Pic de Baborte
Pic de Baixollada
Pic de Cabanyó
Pic de Canalbona
Pic de Cataperdís
Pic de Certascan
Pic de Clavera
Pic de Colatx
Pic de Coma Mitjana
Pic de Comaloforno
Pic de Contraix
Pic de Costa Cabirolera
Pic de Filià (Tossal de Paiasso)
Pic de Flamisella
Pic de Font Blanca
Pic de Font Freda
Pic de Gallinassa
Pic de Gerri
Pic de l'Àguila
Pic de l'Espada
Pic de l'Estanyó
Pic de l’Infern
Pic de la Coma de Varilles
Pic de la Mainera
Pic de la Pala Alta de Sarradé
Pic de la Plana
Pic de la Serrera
Pic de Llena
Pic de Màniga
Pic de Mariola
Pic de Mariolo (Pic de Neriolo)
Pic de Medacorba
Pic de Montalt
Pic de Moredo
Pic de Peguera
Pic de Pilàs
Pic de Qüenca
Pic de Racó Gros
Pic de Saboredo
Pic de Sallafort
Pic de Salòria
Pic de Sanfonts
Pic de Sotllo
Pic de Subenuix
Pic de Ventolau
Pic del Pla de l'Estany
Pic del Portarró
Pic del Vent
Pic dels Moros
Pic dels Pedrons
Pic dels Pessons o Gargantillar
Pic Negre d’Envalira
Pic Roi
Pic Tort
Pica d'Estats
Pica de Cerví
Pica Roja
Picorandan
Pics de Bassiero
Pilar d’Almenara
Piló de Bellmaig
Pollegó Inferior (Pedraforca)
Pollegó Superior (Pedraforca)
Pui d'Urdosa
Pui de Cassibrós
Pui de la Bonaigua
Pui de Linya
Pui de Lleràs
Pui Tabaca
Puig Castellar
Puig Castellar (serra d’Ancosa)
Puig Cavaller
Puig Cendrós
Puig Clarà
Puig Cornador
Puig Cubell
Puig d'en Jordà
Puig d’Aguilera
Puig d’Agulles
Puig d’Arques
Puig d’en Cama
Puig d’Esquers
Puig d’Olorda
Puig de Bestracà
Puig de Cervera
Puig de Coma d'Or
Puig de Dòrria
Puig de Font Viva
Puig de Gallicant
Puig de Gallinàs
Puig de Grialó
Puig de l'Àliga (Cap de Creus)
Puig de l’Àliga
Puig de l’Estella
Puig de la Cabrafiga
Puig de la Caritat
Puig de la Collada Verda
Puig de la Cometa
Puig de la Cova
Puig de la Creu
Puig de la Força
Puig de la Gavarra
Puig de la Grava
Puig de la Mola
Puig de la Pelada
Puig de les Agudes
Puig de les Àligues
Puig de les Bruixes
Puig de les Cadiretes
Puig de les Cols
Puig de les Morreres
Puig de les Tres Esteles
Puig de Millà
Puig de Sant Antoni
Puig de Sant Cristau
Puig de Sant Miquel
Puig de Tretzevents
Puig del Far
Puig del Pam
Puig dels Bufadors
Puig dels Pruners
Puig Estela
Puig Falcó
Puig Francàs
Puig Gros
Puig Madrona
Puig Neulós
Puig Occidental de Coll Roig
Puig Ou
Puig Pedrós de Lanós
Puig Pelat
Puig Peric
Puig Segalar
Puig Sobirà
Puig Vicenç
Puig-alter
Puigcabrer
Puigdefrou
Puiggraciós
Puigllançada
Puigmal
Puigpedrós
Puigsacalm
Puigsallança
Puigsoler
Pujoalbo
Pujol de la Mata
Punta Alta de Comalesbienes
Punta d'Óssos
Punta d’Harlé
Punta de l'Aigua
Punta de Montmeneu
Punta del Curull
Punta del General
Punta del Pallars
Punta dels Pins Carrassers
Punta Redona
Punta Senyalada
Quermany Gros
Querroig
Roc Beneïdor
Roc de Cogul
Roc de Galliner
Roc de les Monges (Serrat de la Qüestió)
Roc de les Tres Creus
Roc de Madres
Roc de Mallorca
Roc de Sant Aventí
Roc de Sant Salvador
Roc del Boc
Roc del Comptador
Roc del Migdia (la Valldan)
Roc Meler
Roc Roi
Roca Colom
Roca Corbatera
Roca de la Barca (les Picòssies)
Roca de Migdia (Serra del Verd)
Roca de Sant Salvador
Roca del Coscolló
Roca del Joc (Roca de la Devesa Jussana)
Roca Entravessada
Roca Gelera
Roca Gran
Roca Lladre
Roca Maura
Roca Roja
Roca Sereny
Rocallarga
Rocalta
Rocamala
Roques de Benet
Roques del Rei
Salga Aguda
Sant Antoni
Sant Benet
Sant Corneli
Sant Grau
Sant Honorat
Sant Jeroni
Sant Mamet
Sant Marc de Brocà
Sant Martí de la Roca
Sant Martí Xic (Castell de Voltregà)
Sant Miquel de Montclar
Sant Miquel de Solterra
Sant Miquel del Mont
Sant Patllari
Sant Pere Màrtir
Sant Quiri
Sant Ramon
Sant Roc
Sant Sadurní de Gallifa
Sant Salvador
Sant Salvador de les Espases
Sant Simplici
Santa Anna dels Quatre Termes
Santa Bàrbara (Escornalbou)
Santa Bàrbara (Vall Fosca)
Santa Fe
Santa Magdalena
Santa Magdalena de Cambrils
Serra de Pinós
Serrat Alt
Serrat de Carrasquers
Serrat de la Madrona
Serrat de Migdia (Serrat de Picancel)
Serrat de Sant Isidre
Serrat Voltor
Serret del Cisa
Sobrepuny
Taga
Tagamanent
Talaia del Montmell
Torre Alta (Castell Ferran)
Torre d’Eina
Torre de Goà
Torre de la Maçana
Torre de les Conclues
Torre de Madeloc
Torre del Far
Torreneules
Torres de Cabrenç
Torreta de l’Orri
Torreta del Cadí
Tossa d'Espinau
Tossa del Braibal
Tossa Grossa de Montferri
Tossa Plana de Lles
Tossal Bovinar
Tossal d'Espígol
Tossal d’Engrilló
Tossal de Badés
Tossal de Balinyó
Tossal de Codonyac
Tossal de l'Àliga (la Geganta Adormida)
Tossal de l'Alzina
Tossal de la Baltasana
Tossal de la Creu
Tossal de la Moradilla
Tossal de la Truita (Pic de Perafita)
Tossal de les Roies de Cardet
Tossal de les Viudes
Tossal de Lletó
Tossal de Mirapallars-i-Urgell
Tossal de Montagut
Tossal de Mormur
Tossal de Sant Jordi
Tossal de Suró
Tossal del Mas de Nadal
Tossal del Puial
Tossal dels Tres Reis
Tossal Gros (Pelat de Talltendre)
Tossal Gros (Serra de Sant Gervàs)
Tossal Gros d'Almatret
Tossal Gros de Vallbona
Tossal Llisoi
Tossau de Mar
Tosseta de l'Esquella (Pic de Calm Colomer)
Tosseta Rasa
Tristaina
Tuc d'Arres
Tuc d'Era Entecada
Tuc de Bacivèr
Tuc de Barlonguèra
Tuc de Crabèra
Tuc de la Comamarja
Tuc de la Cometa
Tuc de la Contesa
Tuc de la Llança
Tuc de la Tallada
Tuc de Lluçà
Tuc de Marimanya
Tuc de Molières
Tuc de Parros
Tuc de Ratèra
Tuc de Ribereta
Tuc de Salana
Tuc de Sarrahèra
Tuc de Somont
Tuc dera Pincela
Tuc des Armèros
Tuc des Carants
Tuc des Monges
Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)
Tuc deth Pòrt de Vielha
Tuc Dormidor
Tuc Gran dera Sendrosa
Turó d'en Móra (Turó del Carmel)
Turó d’en Galzeran o d'en Mates
Turó d’Onofre Arnau
Turó de Bell-lloc
Turó de Bellver
Turó de Can Dolcet
Turó de l'Ermità
Turó de l'Home
Turó de l’Escletxa
Turó de la Magarola
Turó de la Pola (o de Tres Creus)
Turó de la Torre o de Castellnou
Turó de Montcada
Turó de Montgat
Turó de Montsoriu
Turó de Puigmarí
Turó del Mal Pas
Turó del Pou d'en Sala
Turó del Ros
Turó del Samon
Turó del Vent
Turó Punçó
Volcà del Croscat
Vulturó
Xàquera o creu de Santos