Samarreta que es dona a aquells que validen els primers 100 cims

Busca el cim desitjat, bé desplaçant-te per la taula inferior, bé realitzant una cerca pel seu nom (distingeix majúscules, minúscules i accents)

Si encara no saps de què va tot això del repte dels 100 cims, el millor que pots fer és adreçar-te al web de la Federació d’Entitats Excursionistes de Catalunya (FEEC) per obtenir informació.
Aquí, tothom que hi estigui interessat o interessada, podrà obtenir informació de les meves sortides pel territori, per pujar als diferents cims que conformen la llista del repte.
Si encara vols continuar i obtenir informació detallada d’un cim determinat, cerca’l desplaçant-te per la taula inferior, o també pots escriure el seu nom a la caixa de cerca (distingeix majúscules, minúscules i accents)
Si ho veus en color blau, clica a sobre del seu nom. Si ho veus vermell vol dir que encara no he fet aquest cim i conseqüentment no hi ha informació al respecte.

EspCIMCIMLONGITUDALÇÀRIA
1Alt de Juclar42.61171801.70974702588
2Alt de la Capa42.5629731.4541932573
3Alt del Griu42.52538991.65111202874
4Balandrau42.37013602.21957312585
5Bassegoda42.31280592.63073891373
6Bastiments42.42617402.23275692881
7Bellmunt42.10154112.29363201248
8Besiberri nord42.60513100.82609893008
9Besiberri sud42.5937890.8259953023
10Bony de la Pica o pica d'Os42.50446301.46030612402
11Cabrera42.07599302.40725791308
12Cambra d'Ase42.45095092.13136592750
13Campirme42.65941891.19347612633
14Canigó42.51899612.45657912784
15Cap de Boumort42.23500701.13461702077
16Cap de Broate42.6923681.3643762741
17Cap de Carreu42.193571.1235861749
18Cap de Gelada42.5215510.7651442449
19Cap de la Boixassa42.2885591.7986171820
20Cap de la Gallina Pelada42.18938791.73792112321
21Cap de Pla Redon42.2755251.267021846
22Cap del Verd42.20119001.61368102284
23Carlit42.56985901.93211402921
24Caro40.80313300.34312591441
25Casamanya Nord42.58733711.57031702750
26Castell de Besora42.1239412.2511221030
27Castell de Bocs41.6423721.941816662
28Castell de Boixadors41.77154301.5753571848
29Castell de Burriac41.53756612.3872389392
30Castell de Llívia42.4678451.9859091358
31Castell de Lluçà…42.0545772.040229895
32Castell de Milany42.16551702.28953601529
33Castell de Montgrí42.05231803.1316011303
34Castell de Sant Miquel42.00683092.8621059385
35Castell Saverdera42.32040903.1677960682
36Castellsapera41.64453511.9707801939
37Catinell40.758730.2896531350
38Cavall Bernat de Llaberia41.08406400.8751490840
39Còdol del Castellar41.7409422.059581832
40Cogulló d'Estela42.12050901.78766001870
41Cogulló de Cal Torre41.68743701.6864310881
42Cogulló de Turp42.15110111.34722801621
43Coll de Pins40.98738800.5935730500
44Collbaix41.74140201.7800639543
45Comabona42.28375891.72702112548
46Comanegra42.33328292.52767101557
47Comapedrosa42.59186901.44353202942
48Costa Pubilla42.28569102.08068792506
49Costabona42.41686112.34382202465
50 Creu de Gurb41.95195902.2100329842
51El Bres41.1539370.977411525
52El Cadinell42.26438701.59771502113
53El Castellot41.33756401.5786250465
54Clap¡ Vell41.3880471.542632703
55El Codó42.3015190.9145961327
56El Cogul42.10965211.63865801526
57El Cogulló41.9981831.0391821002
58El Cogulló de Cabra41.42839601.3041070881
59El Coscollet42.11411491.26744001610
60El Far42.02102602.53691491124
61El Garrofí41.8612591.93872617
62El Mont42.25878312.70649991125
63El Montsianell40.68302100.5556070293
64El Negrell40.73419100.22736701345
65El Punxó42.5305821.8546352581
66El Sui41.7491142.3456521319
67El Torn40.96567500.8833720152
68El Tossal Gros41.37562801.2392020867
69Els Àngels41.98479002.9094790483
70Els Bessons41.46642000.8472999593
71Els Munts42.07870992.15304201057
72Els Quatre Mollons40.6430290.561878433
73Els Tossals42.08925201.72741501525
74Força Real42.72683792.7003139507
75Gallinova42.18454401.07777391687
76Gra de Fajol42.415482.2477552714
77Gran Encantat42.56843911.01507602749
78Gran Pic del Pessó42.50946400.92408602894
79Gran Tuc de Colomèrs42.58938110.93767902933
80Grony de Miralles41.51668991.4920591866
81l'Albarda Castellana41.601021.8133791178
82l'Àliga41.027710.557909383
83l'Aüt42.541340.8087552532
84l'Avedoga d'Adons42.3141160.8382041839
85l'Oratori42.2013731.2183211757
86l'Argimon41.83057212.6354249465
87l'Enclusa41.87079202.3208890867
88l'Espina40.87934410.36092491181
89La Carabassa42.45278101.72689202740
90La Cogula40.5772280.482468406
91La Cogulla41.34876301.2249110786
92La Cogulla (Montsant)41.27746100.80567511062
93La Coscollosa40.90233400.4135800879
94La Creueta42.3055522.0022982067
95La Faiada42.37502300.77511401699
96La Fita Alta41.61282100.8365699289
97La Guàrdia (Serra de Busa)42.0931041.6242091448
98La Miranda de Terranyes40.8350050.2803381193
99La Mola41.21166991.4172580317
100La Mola de Sant Llorenc del Munt41.64131612.01788001102
101La Moleta40.8992970.417868812
102La Morella41.29651311.9154189594
103La Muga42.47477101.67762802861
104La Picossa41.10937400.5764121499
105La Portella del Pinell40.7127830.3064211098
106La Serra (Vingrau)42.8656812.793761576
107La Soca42.4600672.5371541635
108La Tosa 42.32058101.89258802536
109La Tossa (Tivissa)41.02891390.7362449718
110Les Agudes41.78950292.44392211705
111Les Borregues42.39629712.24767512693
112Les Càrcoles41.0359220.679571425
113Les Picardes42.5271611.0526792802
114Les Piques42.32094311.17588291969
115Les Solius41.3084571.886802533
116Lo Blau (Roca Grossa Moletans)40.8707710.266146841
117Lo Caramull40.9871140.547846429
118Lo Corronco42.46218000.82850202543
119Lo Morral41.1562960.851249682
120Lo Peladet42.026270.9123981471
121Lo Tésol (Tesó de Son)42.60836211.03925692700
122Lo Tormo41.17901100.6433870523
123Los Picons41.92582500.6415339951
124Malera41.9299030.720439877
125Malh de Bolard42.8058080.960452753
126Malh dera Artiga42.6586150.6955612710
127Malh des Pois (La Forcanada)42.64311190.70568102883
128Matagalls41.80888002.38251001697
129Maubèrme42.79376510.91701512882
130Mirador del Pla de Llet42.40454701.63296412141
131Miranda de Llaberia41.0926290.862623919
132Miranda de Puigcerver41.19365990.9315340834
133Miranda de Santa Magdalena41.58839491.82648691132
134Miranda del Príncep41.6048971.792784993
135Miranda dels Ecos41.60442701.80620311223
136Mola Castellona40.7997610.3697781034
137Mola d'Irto41.0417880.4748538
138Mola d'Estat41.32561811.05916491136
139Mola de Colldejou41.10746390.8735251922
140Mola de Genessies41.01627500.7854271711
141Mola de Lord42.1166741.5818281189
142Moleta de les Canals40.9090330.3627411070
143Molló Puntaire40.99061400.8477500727
144Mont-roig42.70801001.17099292864
145Mont-roig (Cim de les Altures)41.9029870.87865715
146Montagut d'Ancosa41.40687011.4221500963
147Montalt41.60415212.4962570597
148Montalt (punta Nord)41.06797090.8029749766
149Montanha d'Uishèra42.7656110.7327912339
150Montardo42.63336900.87528012833
151Montarenyo de Boldís42.6379931.3074912593
152Montaspre40.875580.570928528
153Montau41.34588701.8849490658
154Montbarbat41.73545892.7766751328
155Montcau41.67494092.00451201057
156Montcaubo (lo Calbo)42.59861691.17931402291
157Montclar41.78858012.9562240401
158Montcorbison42.70806300.75852902173
159Monteixo42.60173001.36164202905
160Monteró41.8628610.852997574
161Montgrós41.60108471.80627241133
162Montigalar41.96300702.9246410464
163Montllobar42.14659500.79781201104
164Montlude42.78526800.75861502518
165Montmagastre41.97655001.1286090762
166Montmajor42.26873912.48263101074
167Montmalús42.50897901.68652992781
168Montolier de Perellós42.91852502.8651640707
169Montpalau41.6422192.670392264
170Montsaliente42.6031031.0086882890
171Montsent (Serrat de Picancel)42.0957831.908241963
172Montsent de Pallars42.49011811.02430292883
173Monturull42.44986301.58110912760
174Morral de Cabrafeixet40.89414800.6197080735
175Munt de Montsonís41.8857681.014055591
176Muntanya de Santa Bàrbara40.95688100.3381731752
177Noufonts42.42491202.16760492861
178Torreta del Montsià40.61368700.5304980763
179Pala Alta41.89623790.8363230947
180Pala del Teller42.31670200.80959391889
181Pedracastell41.61108512.5757719287
182Pedr¢ de Tubau42.22026002.04974091543
183Pedró dels Quatre Batlles42.18422601.51996292387
184Penya Aguda42.2145311.2672561523
185Penya del Papiol41.32294891.7436721381
186Penya Sant Alís42.03982800.76646801675
187Penyes Altes de Moixeró42.30629001.84241992276
188Pic Alt del Cubil42.5277811.6701812834
189Pic d'Escobes42.60919301.73570712780
190Pic de Baborte42.6574631.3670732934
191Pic de Baixollada42.66167401.99860092546
192Pic de Cabanyó42.6309041.4680222732
193Pic de Canalbona42.6565831.4058912965
194Pic de Cataperdís42.61475591.47728802805
195Pic de Certascan42.71196001.27768102853
196Pic de Clavera42.78778211.07672802721
197Pic de Colatx42.7243071.3253582570
198Pic de Coma Mitjana42.4417612.2096082732
199Pic de Comaloforno42.59138900.82780503029
200Pic de Contraix42.585240.9069312958
201Pic de Costa Cabirolera42.2814591.6704182604
202Pic de Filià(Tossal de Paiasso)42.47286690.93020502772
203Pic de Flamisella42.7127411.2614022782
204Pic de Font Blanca42.64966811.53430912903
205Pic de Font Freda42.53599411.79483802738
206Pic de Gallinassa42.5020002.5071732461
207Pic de Gerri42.5975261.3942492859
208Pic de l'Àguila41.1399030.602189492
209Pic de l'Espada42.4991850.9718812549
210Pic de l'Estanyó42.6086981.5925842915
211Pic de l'Infern42.42392902.21374602870
212Pic de la Coma de Varilles42.6191631.6642952760
213Pic de la Mainera42.524481.0271592909
214Pic de la Pala Alta de Sarradé42.57465410.89090392983
215Pic de la Plana42.6615821.0366752493
216Pic de la Serrera42.62553211.60249502912
217Pic de Llena42.4468880.9179152686
218Pic de Màniga42.50572801.32926512517
219Pic de Mariola42.7200511.2166442663
220Pic de Mariolo (Pic de Neriolo)42.530730.9576312857
221Pic de Medacorba42.60382391.44181212905
222Pic de Montalt42.7503791.1328362496
223Pic de Moredo42.71892411.04991302766
224Pic de Peguera42.54028591.01203002983
225Pic de Pilàs42.68281101.13150702656
226Pic de Qüenca42.6998141.0543042639
227Pic de Racó Gros42.43207302.18708402782
228Pic de Saboredo42.6079020.9810182830
229Pic de Sallafort42.47343913.0380709994
230Pic de Salòria42.51445611.38513302789
231Pic de Sanfonts42.5874711.4276632889
232Pic de Sotllo42.66871291.38746303073
233Pic de Subenuix42.55504700.97959002950
234Pic de Ventolau42.6906511.1904222851
235Pic del Pla de l'Estany42.6068021.464032860
236Pic del Portarró42.5837370.9701472734
237Pic del Vent41.65535012.1281719816
238Pic dels Moros42.51325601.99059812137
239Pic dels Pedrons42.531511.7522672715
240Pic dels Pessons o Gargantillar42.5081211.6646732862
241Pic Negre d'Envalira42.51726201.72146302822
242Pic Roi42.5651950.7981882585
243Pic Tort42.5337470.9888322886
244Pica d'Estats42.66694501.39791403144
245Pica de Cerví42.45294100.87882392753
246Pica Roja42.62505091.42041312903
247Picorandan41.28780091.0163011991
248Pics de Bassiero42.60576600.99498402903
249Pilar d'Almenara41.75334691.0672401459
250Piló de Bellmaig42.4320572.6507141281
251Pollegó Inferior (Pedraforca)42.235631.7070242445
252Pollegó Superior (Pedraforca)42.23977111.70273102506
253Pui d'Urdosa42.4711851.2483092226
254Pui de Cassibrós42.5606951.2648572085
255Pui de la Bonaigua42.6271961.0194812778
256Pui de Linya42.5659851.0432512870
257Pui de Lleràs42.26921100.85259901692
258Pui Tabaca42.5884791.2231071718
259Puig Castellar41.47034202.2064919303
260Puig Castellar (serra d'Ancosa)41.44832591.5163490943
261Puig Cavaller41.02781990.4375010706
262Puig Cendrós41.57564001.8930030499
263Puig Clarà42.1328362.738329315
264Puig Cornador42.13995002.10755091229
265Puig Cubell42.1376692.3508771488
266Puig d'en Jordà42.4277583.08205754
267Puig d'Aguilera41.60471401.6708239626
268Puig d'Agulles41.40807201.8849490653
269Puig d'Arques41.88880802.9944079533
270Puig d'en Cama41.22024701.0940789717
271Puig d'Esquers42.39263003.0964569606
272Puig d'Olorda41.41262102.0548299450
273Puig de Bestracà42.29427612.51541301056
274Puig de Cervera42.4352163.170752207
275Puig de Coma d'Or42.5835561.8736212826
276Puig de Dòrria42.3617672.0846642547
277Puig de Font Viva42.5691431.8796152673
278Puig de Gallicant41.24943090.96074301010
279Puig de Gallinàs42.47816602.21525702624
280Puig de Grialó41.90179091.1087400667
281Puig de l'Àliga (Cap de Creus)42.2805073.204968463
282Puig de l'Àliga41.28399601.6975530464
283Puig de l'Estella42.51473502.55356991778
284Puig de la Cabrafiga41.05339500.8949410614
285Puig de la Caritat41.87574202.10871001010
286Puig de la Collada Verda42.4546112.3969312403
287Puig de la Cometa42.6172141.9592982763
288Puig de la Cova41.31531001.4750220672
289Puig de la Creu41.62922902.1012050668
290Puig de la Força41.98102102.3890020740
291Puig de la Gavarra42.36073402.69680891057
292Puig de la Grava42.60477291.93350212671
293Puig de la Mola41.31930101.8476990534
294Puig de la Pelada42.6216192.1947622370
295Puig de les Agudes42.36290412.31785511976
296Puig de les Àligues42.10901502.34933701344
297Puig de les Bruixes42.32452202.55544801391
298Puig de les Cadiretes41.75751002.9280710483
299Puig de les Cols41.7804362.975677417
300Puig de les Morreres42.15081891.53947702211
301Puig de les Tres Esteles42.50873392.32318492099
302Puig de Millà42.00167400.67213891025
303Puig de Sant Antoni41.24377001.4742500409
304Puig de Sant Cristau42.49198702.89066111015
305Puig de Sant Miquel41.63724001.5808511733
306Puig de Tretzevents42.49214602.46851992731
307Puig del Far41.9596332.376163832
308Puig del Pam42.604822.0310422470
309Puig dels Bufadors42.3010673.248749432
310Puig dels Pruners42.4280052.802938832
311Puig Estela42.28449202.25254292013
312Puig Falcó42.375292.6670941097
313Puig Francàs41.3011681.458887551
314Puig Gros41.77498202.9979060325
315Puig Madrona41.45137292.0240590341
316Puig Neulós42.48209312.94706111257
317Puig Occidental de Coll Roig42.5493481.9167842833
318Puig Ou42.28402302.42768301300
319Puig Pedrós de Lanós42.58993091.87376712842
320Puig Pelat41.26618901.05468201076
321Puig Peric42.61376201.98449812810
322Puig Segalar42.112443.04993175
323Puig Sobirà42.13240211.49305601938
324Puig Vicenç41.3678091.95404468
325Puig-alter41.813931.785542522
326Puigcabrer41.31540401.1911910524
327Puigdefrou41.9635432.592501839
328Puiggraciós41.70289612.2413410808
329Puigllançada42.30028201.93546112409
330Puigmal42.38330092.11667092910
331Puigpedrós42.48780001.76191112915
332Puigsacalm42.12514402.38783101514
333Puigsallança42.11510202.58140101027
334Puigsoler41.66786011.8927600524
335Pujoalbo42.6552050.8401392504
336Pujol de la Mata41.68215611.9844380770
337Punta Alta de Comalesbienes42.58569000.88030103014
338Punta d'Óssos41.9497990.6323971014
339Punta d'Harlé42.61039300.84259802885
340Punta de l'Aigua40.9277340.3688091092
341Punta de Montmeneu41.38867390.4012799495
342Punta del Curull41.35526400.96432911022
343Punta del General41.3414270.878149923
344Punta del Pallars41.0124690.873881551
345Punta dels Pins Carrassers41.3056320.8420261062
346Punta Redona41.05881910.5009300659
347Punta Senyalada42.591370.8084782952
348Quermany Gros41.96016103.1700970228
349Querroig42.43824203.1206789672
350Roc Beneïdor42.37120701.56051891681
351Roc de Cogul42.0652861.26543885
352Roc de Galliner42.19806301.41094001630
353Roc de les Monges (Serrat de la Qestió)42.0966561.7172481415
354Roc de les Tres Creus42.0912561.309484854
355Roc de Madres42.65187702.19227912469
356Roc de Mallorca42.61597702.7057660443
357Roc de Sant Aventí42.30725010.97423601480
358Roc de Sant Salvador42.4273442.694581235
359Roc del Boc42.44596702.15522102774
360Roc del Comptador42.42282602.72735701451
361Roc del Migdia (la Valldan)42.1045331.3623941153
362Roc Meler42.58775601.74015002811
363Roc Roi42.4353531.3382942020
364Roca Colom42.4251512.3187492506
365Roca Corbatera41.28853100.89118001163
366Roca de la Barca (les Picòssies)40.9634860.58437772
367Roca de Migdia (Serra del Verd)42.2079291.5681351870
368Roca de Sant Salvador 41.59576501.82976391156
369Roca del Coscolló42.1278211.354351299
370Roca del Joc (Roca de la Devesa Jussana)42.2151931.963731615
371Roca Entravessada42.5983981.4421892929
372Roca Gelera42.68490012.43757291110
373Roca Gran42.3162841.7115982088
374Roca Lladre42.1365182.49813907
375Roca Maura42.0553973.189831225
376Roca Roja42.07223211.10015091239
377Roca Sereny41.69449202.0179140804
378Rocallarga42.00978812.44550891187
379Rocalta42.2115781.0445051489
380Rocamala40.9928620.397732621
381Roques de Benet40.90063800.32656201017
382Roques del Rei41.885282.565848852
383Salga Aguda42.11924601.95141301172
384Sant Antoni42.3051232.3759531361
385Sant Benet41.94886912.51338011150
386Sant Corneli42.18282311.00273901351
387Sant Grau41.9924442.715114500
388Sant Honorat42.08279491.27047311061
389Sant Jeroni41.60537301.81132111236
390Sant Mamet41.97770800.94126211391
391Sant Marc de Brocà42.26463401.89910101611
392Sant Mart¡ de la Roca42.6247352.678001522
393Sant Mart¡ Xic (Castell de Voltregà)42.0102482.206427859
394Sant Miquel de Montclar41.46575011.3455890948
395Sant Miquel de Solterra41.92312002.53294891203
396Sant Miquel del Mont42.1978762.446635793
397Sant Patllari42.11214102.7116489646
398Sant Pere Màrtir41.39384992.0978700389
399Sant Quiri42.305241.3013231503
400Sant Ramon41.33783702.0105680295
401Sant Roc42.01751202.6607510598
402Sant Sadurn¡ de Gallifa41.70322202.1227260942
403Sant Salvador42.0613641.7819761157
404Sant Salvador de les Espases41.57921991.8843869413
405Sant Simplici41.1449031.337035110
406Santa Anna dels Quatre Termes42.5653232.5612821348
407Santa Bàrbara (Escornalbou)41.1270210.914951641
408Santa Bàrbara (Vall Fosca)42.3807970.9234231613
409Santa Fe42.20904001.30129701211
410Santa Magdalena42.3245462.825785526
411Santa Magdalena de Cambrils42.16892702.34082301547
412Serra de Pinós41.83359891.5288809928
413Serrat Alt42.0804052.259536830
414Serrat de Carrasquers42.1325451.1926961429
415Serrat de la Madrona41.9904881.843372682
416Serrat de Migdia (Serrat de Picancel)42.1181551.9316521082
417Serrat de Sant Isidre42.0905091.9619891117
418Serrat Voltor42.1881211.7770232282
419Serret del Cisa41.1996531.017457542
420Sobrepuny42.16780401.91072791653
421Taga42.28071202.20981902040
422Tagamanent41.74738202.29590701056
423Talaia del Montmell41.33580211.4666099861
424Torre Alta (Castell Ferran)41.60828101.7640961842
425Torre d'Eina42.43406992.14654002830
426Torre de Goà42.5226672.3775061267
427Torre de la Maçana42.4981723.026334794
428Torre de les Conclues42.0161060.658726699
429Torre de Madeloc42.49057403.0747661656
430Torre del Far42.80510192.7617300498
431Torreneules42.39088202.19619992713
432Torres de Cabrenç/a>42.36570702.54157391342
433Torreta de l'Orri42.40862101.21476212436
434Torreta del Cadí42.28733901.58349812562
435Tossa d'Espinau42.2734322.692851087
436Tossa del Braibal42.50245401.59882312657
437Tossa Grossa de Montferri41.25346901.3703510387
438Tossa Plana de Lles42.46805911.65676802905
439Tossal Bovinar42.4627521.6316752842
440Tossal d'Espígol41.7112671.089982368
441Tossal d'Engrilló40.94267610.37117501072
442Tossal de Badés42.3237481.6249941818
443Tossal de Balinyó42.1884031.3434981211
444Tossal de Codonyac42.2279670.8142061425
445Tossal de l'Àliga (la Geganta Adormida)42.2989271.0188411315
446Tossal de l'Alzina40.9680880.809551697
447Tossal de la Baltasana41.32606501.00440801201
448Tossal de la Creu41.84655901.4020580658
449Tossal de la Moradilla41.61951890.7092689243
450Tossal de la Truita (Pic de Perafita)42.4591961.5855022753
451Tossal de les Roies de Cardet42.51856410.76537202445
452Tossal de les Viudes42.11479701.65918001379
453Tossal de Lletó42.3117671.5429971631
454Tossal de Mirapallars-i-Urgell42.02107400.95890101672
455Tossal de Montagut40.9413050.714712394
456Tossal de Mormur41.7799370.749767326
457Tossal de Sant Jordi41.8990530.892467740
458Tossal de Suró41.57281701.3049730828
459Tossal del Mas de Nadal41.8255621.317351526
460Tossal del Puial42.3417861.133031913
461Tossal dels Tres Reis40.73269100.17007401350
462Tossal Gros (Pelat de Talltendre)42.4202271.7344392256
463Tossal Gros (Serra de Sant Gerv…s)42.3330770.77111546
464Tossal Gros d'Almatret41.3331650.381876346
465Tossal Gros de Vallbona41.46879711.1128591803
466Tossal Llisoi42.2011541.843531326
467Tossau de Mar42.62982110.82783102739
468Tosseta de l'Esquella (Pic de Calm Colomer)42.4923811.7300582869
469Tosseta Rasa40.8450190.3274421217
470Tristaina42.65350001.49382092878
471Tuc d'Arres42.7437130.6633492163
472Tuc d'Era Entecada42.71806210.69686002269
473Tuc de Bacivèr42.7126330.9917892645
474Tuc de Barlonguèra42.78857201.00982002802
475Tuc de Crabèra42.82570.8582122630
476Tuc de la Comamarja42.52643600.87831502562
477Tuc de la Cometa42.42348901.03301592445
478Tuc de la Contesa42.6155150.7885912780
479Tuc de la Llança42.68405700.99049302659
480Tuc de la Tallada42.6167660.7237042956
481Tuc de Lluçà42.61028600.90116712778
482Tuc de Marimanya42.70925101.01230892679
483Tuc de Molières42.62903500.69833993010
484Tuc de Parros42.7677760.9330472731
485Tuc de Ratera42.60135290.95330802861
486Tuc de Ribereta42.6261450.895242676
487Tuc de Salana42.6468750.9084382485
488Tuc de Sarrahèra42.6442510.7963562634
489Tuc de Somont42.7512760.8518992508
490Tuc dera Pincela42.74291690.87565412536
491Tuc des Armèros42.7812460.8769092534
492Tuc des Carants42.5140460.9033262791
493Tuc des Monges42.6223860.8660172699
494Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)42.84610000.67498492194
495Tuc deth Pòrt de Vielha42.64182900.76549112606
496Tuc Dormidor42.70924202.26472101843
497Tuc Gran de Sendrosa42.62395110.94689512703
498Turó d'en Móra (Turó del Carmel)41.4184352.153352266
499Turó d'en Galzeran o d'en Mates41.50467402.2665310484
500Turó d'Onofre Arnau41.55462712.4689199131
501Turó de Bell-lloc42.47932501.92608001702
502Turó de Bellver41.84716002.17128111045
503Turó de Can Dolcet41.5554081.815801416
504Turó de l'Ermità41.6202621.815019595
505Turó de l'Home41.7764882.4348131706
506Turó de l'Escletxa41.62869391.8869640447
507Turó de la Magarola41.44224002.1296699430
508Turó de la Pola (o de Tres Creus)41.649951.969698930
509Turó de la Torre o de Castellnou41.85097901.8299321624
510Turó de Montcada41.4772082.176612273
511Turó de Montgat41.46587502.278663040
512Turó de Montsoriu41.78313602.5404940633
513Turó de Puigmar¡41.7545542.730416233
514Turó del Mal Pas41.6713761.954693755
515Turó del Pou d'en Sala41.8325912.3474131265
516Turó del Ros41.57631691.9339560635
517Tur¢ del Samon41.74263802.36543801273
518Turó del Vent41.8612922.631007442
519Turó Punçó42.4245551.6009952493
520Volcà del Croscat42.15409392.5358461789
521Vulturó42.28569101.63616902649
522Xàquera o creu de Santos40.94053000.5862670942
CIM
Alt de Juclar
Alt de la Capa
Alt del Griu
Balandrau
Bassegoda
Bastiments
Bellmunt
Besiberri nord
Besiberri sud
Bony de la Pica o pica d'Os
Cabrera
Cambra d'Ase
Campirme
Canigó
Cap de Boumort
Cap de Broate
Cap de Carreu
Cap de Gelada
Cap de la Boixassa
Cap de la Gallina Pelada
Cap de Pla Redon
Cap del Verd
Carlit
Caro
Casamanya Nord
Castell de Besora
Castell de Bocs
Castell de Boixadors
Castell de Burriac
Castell de Llívia
Castell de Lluçà
Castell de Milany
Castell de Montgrí
Castell de Sant Miquel
Castell Saverdera
Castellsapera
Catinell
Cavall Bernat de Llaberia
el Clapí Vell
Còdol del Castellar
Cogulló d'Estela
Cogulló de Cal Torre
Cogulló de Turp
Coll de Pins
Collbaix
Comabona
Comanegra
Comapedrosa
Costa Pubilla
Costabona
Creu de Gurb
El Bres
El Cadinell
El Castellot
El Codó
El Cogul
El Cogulló
El Cogulló de Cabra
El Coscollet
El Far
El Garrofí
El Mont
El Montsianell
El Negrell
El Punxó
El Sui
El Torn
El Tossal Gros
Els Àngels
Els Bessons
Els Munts
Els Quatre Mollons
Els Tossals
Força Real
Gallinova
Gra de Fajol
Gran Encantat
Gran Pic del Pessó
Gran Tuc de Colomèrs
Grony de Miralles
l'Albarda Castellana
l'Àliga
l'Aüt
l'Avedoga d'Adons
l'Oratori
l’Argimon
l’Enclusa
l’Espina
La Carabassa
La Cogula
La Cogulla
La Cogulla (Montsant)
La Coscollosa
La Creueta
La Faiada
La Fita Alta
La Guàrdia (Serra de Busa)
La Miranda de Terranyes
La Mola
La Mola de Sant Llorenç del Munt
La Moleta
La Morella
La Muga
La Picossa
La Portella del Pinell
La Serra (Vingrau)
La Soca
La Tosa
La Tossa (Tivissa)
Les Agudes
Les Borregues
Les Càrcoles
Les Picardes
Les Piques
Les Solius
Lo Blau (Roca Grossa Moletans)
Lo Caramull
Lo Corronco
Lo Morral
Lo Peladet
Lo Tésol (Tesó de Son)
Lo Tormo
Los Picons
Malera
Malh de Bolard
Malh dera Artiga
Malh des Pois (La Forcanada)
Matagalls
Maubèrme
Mirador del Pla de Llet
Miranda de Llaberia
Miranda de Puigcerver
Miranda de Santa Magdalena
Miranda del Príncep
Miranda dels Ecos
Mola Castellona
Mola d'Irto
Mola d’Estat
Mola de Colldejou
Mola de Genessies
Mola de Lord
Moleta de les Canals
Molló Puntaire
Mont-roig
Mont-roig (Cim de les Altures)
Montagut d’Ancosa
Montalt
Montalt (punta Nord)
Montanha d'Uishèra
Montardo
Montarenyo de Boldís
Montaspre
Montau
Montbarbat
Montcau
Montcaubo (lo Calbo)
Montclar
Montcorbison
Monteixo
Monteró
Montgrós
Montigalar
Montllobar
Montlude
Montmagastre
Montmajor
Montmalús
Montolier de Perellós
Montpalau
Montsaliente
Montsent (Serrat de Picancel)
Montsent de Pallars
Monturull
Morral de Cabrafeixet
Munt de Montsonís
Muntanya de Santa Bàrbara
Noufonts
Torreta del Montsià
Pala Alta
Pala del Teller
Pedracastell
Pedró de Tubau
Pedró dels Quatre Batlles
Penya Aguda
Penya del Papiol
Penya Sant Alís
Penyes Altes de Moixeró
Pic Alt del Cubil
Pic d’Escobes
Pic de Baborte
Pic de Baixollada
Pic de Cabanyó
Pic de Canalbona
Pic de Cataperdís
Pic de Certascan
Pic de Clavera
Pic de Colatx
Pic de Coma Mitjana
Pic de Comaloforno
Pic de Contraix
Pic de Costa Cabirolera
Pic de Filià (Tossal de Paiasso)
Pic de Flamisella
Pic de Font Blanca
Pic de Font Freda
Pic de Gallinassa
Pic de Gerri
Pic de l'Àguila
Pic de l'Espada
Pic de l'Estanyó
Pic de l’Infern
Pic de la Coma de Varilles
Pic de la Mainera
Pic de la Pala Alta de Sarradé
Pic de la Plana
Pic de la Serrera
Pic de Llena
Pic de Màniga
Pic de Mariola
Pic de Mariolo (Pic de Neriolo)
Pic de Medacorba
Pic de Montalt
Pic de Moredo
Pic de Peguera
Pic de Pilàs
Pic de Qüenca
Pic de Racó Gros
Pic de Saboredo
Pic de Sallafort
Pic de Salòria
Pic de Sanfonts
Pic de Sotllo
Pic de Subenuix
Pic de Ventolau
Pic del Pla de l'Estany
Pic del Portarró
Pic del Vent
Pic dels Moros
Pic dels Pedrons
Pic dels Pessons o Gargantillar
Pic Negre d’Envalira
Pic Roi
Pic Tort
Pica d'Estats
Pica de Cerví
Pica Roja
Picorandan
Pics de Bassiero
Pilar d’Almenara
Piló de Bellmaig
Pollegó Inferior (Pedraforca)
Pollegó Superior (Pedraforca)
Pui d'Urdosa
Pui de Cassibrós
Pui de la Bonaigua
Pui de Linya
Pui de Lleràs
Pui Tabaca
Puig Castellar
Puig Castellar (serra d’Ancosa)
Puig Cavaller
Puig Cendrós
Puig Clarà
Puig Cornador
Puig Cubell
Puig d'en Jordà
Puig d’Aguilera
Puig d’Agulles
Puig d’Arques
Puig d’en Cama
Puig d’Esquers
Puig d’Olorda
Puig de Bestracà
Puig de Cervera
Puig de Coma d'Or
Puig de Dòrria
Puig de Font Viva
Puig de Gallicant
Puig de Gallinàs
Puig de Grialó
Puig de l'Àliga (Cap de Creus)
Puig de l’Àliga
Puig de l’Estella
Puig de la Cabrafiga
Puig de la Caritat
Puig de la Collada Verda
Puig de la Cometa
Puig de la Cova
Puig de la Creu
Puig de la Força
Puig de la Gavarra
Puig de la Grava
Puig de la Mola
Puig de la Pelada
Puig de les Agudes
Puig de les Àligues
Puig de les Bruixes
Puig de les Cadiretes
Puig de les Cols
Puig de les Morreres
Puig de les Tres Esteles
Puig de Millà
Puig de Sant Antoni
Puig de Sant Cristau
Puig de Sant Miquel
Puig de Tretzevents
Puig del Far
Puig del Pam
Puig dels Bufadors
Puig dels Pruners
Puig Estela
Puig Falcó
Puig Francàs
Puig Gros
Puig Madrona
Puig Neulós
Puig Occidental de Coll Roig
Puig Ou
Puig Pedrós de Lanós
Puig Pelat
Puig Peric
Puig Segalar
Puig Sobirà
Puig Vicenç
Puig-alter
Puigcabrer
Puigdefrou
Puiggraciós
Puigllançada
Puigmal
Puigpedrós
Puigsacalm
Puigsallança
Puigsoler
Pujoalbo
Pujol de la Mata
Punta Alta de Comalesbienes
Punta d'Óssos
Punta d’Harlé
Punta de l'Aigua
Punta de Montmeneu
Punta del Curull
Punta del General
Punta del Pallars
Punta dels Pins Carrassers
Punta Redona
Punta Senyalada
Quermany Gros
Querroig
Roc Beneïdor
Roc de Cogul
Roc de Galliner
Roc de les Monges (Serrat de la Qüestió)
Roc de les Tres Creus
Roc de Madres
Roc de Mallorca
Roc de Sant Aventí
Roc de Sant Salvador
Roc del Boc
Roc del Comptador
Roc del Migdia (la Valldan)
Roc Meler
Roc Roi
Roca Colom
Roca Corbatera
Roca de la Barca (les Picòssies)
Roca de Migdia (Serra del Verd)
Roca de Sant Salvador
Roca del Coscolló
Roca del Joc (Roca de la Devesa Jussana)
Roca Entravessada
Roca Gelera
Roca Gran
Roca Lladre
Roca Maura
Roca Roja
Roca Sereny
Rocallarga
Rocalta
Rocamala
Roques de Benet
Roques del Rei
Salga Aguda
Sant Antoni
Sant Benet
Sant Corneli
Sant Grau
Sant Honorat
Sant Jeroni
Sant Mamet
Sant Marc de Brocà
Sant Martí de la Roca
Sant Martí Xic (Castell de Voltregà)
Sant Miquel de Montclar
Sant Miquel de Solterra
Sant Miquel del Mont
Sant Patllari
Sant Pere Màrtir
Sant Quiri
Sant Ramon
Sant Roc
Sant Sadurní de Gallifa
Sant Salvador
Sant Salvador de les Espases
Sant Simplici
Santa Anna dels Quatre Termes
Santa Bàrbara (Escornalbou)
Santa Bàrbara (Vall Fosca)
Santa Fe
Santa Magdalena
Santa Magdalena de Cambrils
Serra de Pinós
Serrat Alt
Serrat de Carrasquers
Serrat de la Madrona
Serrat de Migdia (Serrat de Picancel)
Serrat de Sant Isidre
Serrat Voltor
Serret del Cisa
Sobrepuny
Taga
Tagamanent
Talaia del Montmell
Torre Alta (Castell Ferran)
Torre d’Eina
Torre de Goà
Torre de la Maçana
Torre de les Conclues
Torre de Madeloc
Torre del Far
Torreneules
Torres de Cabrenç
Torreta de l’Orri
Torreta del Cadí
Tossa d'Espinau
Tossa del Braibal
Tossa Grossa de Montferri
Tossa Plana de Lles
Tossal Bovinar
Tossal d'Espígol
Tossal d’Engrilló
Tossal de Badés
Tossal de Balinyó
Tossal de Codonyac
Tossal de l'Àliga (la Geganta Adormida)
Tossal de l'Alzina
Tossal de la Baltasana
Tossal de la Creu
Tossal de la Moradilla
Tossal de la Truita (Pic de Perafita)
Tossal de les Roies de Cardet
Tossal de les Viudes
Tossal de Lletó
Tossal de Mirapallars-i-Urgell
Tossal de Montagut
Tossal de Mormur
Tossal de Sant Jordi
Tossal de Suró
Tossal del Mas de Nadal
Tossal del Puial
Tossal dels Tres Reis
Tossal Gros (Pelat de Talltendre)
Tossal Gros (Serra de Sant Gervàs)
Tossal Gros d'Almatret
Tossal Gros de Vallbona
Tossal Llisoi
Tossau de Mar
Tosseta de l'Esquella (Pic de Calm Colomer)
Tosseta Rasa
Tristaina
Tuc d'Arres
Tuc d'Era Entecada
Tuc de Bacivèr
Tuc de Barlonguèra
Tuc de Crabèra
Tuc de la Comamarja
Tuc de la Cometa
Tuc de la Contesa
Tuc de la Llança
Tuc de la Tallada
Tuc de Lluçà
Tuc de Marimanya
Tuc de Molières
Tuc de Parros
Tuc de Ratera
Tuc de Ribereta
Tuc de Salana
Tuc de Sarrahèra
Tuc de Somont
Tuc dera Pincela
Tuc des Armèros
Tuc des Carants
Tuc des Monges
Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)
Tuc deth Pòrt de Vielha
Tuc Dormidor
Tuc Gran de Sendrosa
Turó d'en Móra (Turó del Carmel)
Turó d’en Galzeran o d'en Mates
Turó d’Onofre Arnau
Turó de Bell-lloc
Turó de Bellver
Turó de Can Dolcet
Turó de l'Ermità
Turó de l'Home
Turó de l’Escletxa
Turó de la Magarola
Turó de la Pola (o de Tres Creus)
Turó de la Torre o de Castellnou
Turó de Montcada
Turó de Montgat
Turó de Montsoriu
Turó de Puigmarí
Turó del Mal Pas
Turó del Pou d'en Sala
Turó del Ros
Turó del Samon
Turó del Vent
Turó Punçó
Volcà del Croscat
Vulturó
Xàquera o creu de Santos
CIM
Alt de Juclar
Alt de la Capa
Alt del Griu
Balandrau
Bassegoda
Bastiments
Bellmunt
Besiberri nord
Besiberri sud
Bony de la Pica o pica d'Os
Cabrera
Cambra d'Ase
Campirme
Canigó
Cap de Boumort
Cap de Broate
Cap de Carreu
Cap de Gelada
Cap de la Boixassa
Cap de la Gallina Pelada
Cap de Pla Redon
Cap del Verd
Carlit
Caro
Casamanya Nord
Castell de Besora
Castell de Bocs
Castell de Boixadors
Castell de Burriac
Castell de Llívia
Castell de Lluçà
Castell de Milany
Castell de Montgrí
Castell de Sant Miquel
Castell Saverdera
Castellsapera
Catinell
Cavall Bernat de Llaberia
el Clapí Vell
Còdol del Castellar
Cogulló d'Estela
Cogulló de Cal Torre
Cogulló de Turp
Coll de Pins
Collbaix
Comabona
Comanegra
Comapedrosa
Costa Pubilla
Costabona
Creu de Gurb
El Bres
El Cadinell
El Castellot
El Codó
El Cogul
El Cogulló
El Cogulló de Cabra
El Coscollet
El Far
El Garrofí
El Mont
El Montsianell
El Negrell
El Punxó
El Sui
El Torn
El Tossal Gros
Els Àngels
Els Bessons
Els Munts
Els Quatre Mollons
Els Tossals
Força Real
Gallinova
Gra de Fajol
Gran Encantat
Gran Pic del Pessó
Gran Tuc de Colomèrs
Grony de Miralles
l'Albarda Castellana
l'Àliga
l'Aüt
l'Avedoga d'Adons
l'Oratori
l’Argimon
l’Enclusa
l’Espina
La Carabassa
La Cogula
La Cogulla
La Cogulla (Montsant)
La Coscollosa
La Creueta
La Faiada
La Fita Alta
La Guàrdia (Serra de Busa)
La Miranda de Terranyes
La Mola
La Mola de Sant Llorenç del Munt
La Moleta
La Morella
La Muga
La Picossa
La Portella del Pinell
La Serra (Vingrau)
La Soca
La Tosa
La Tossa (Tivissa)
Les Agudes
Les Borregues
Les Càrcoles
Les Picardes
Les Piques
Les Solius
Lo Blau (Roca Grossa Moletans)
Lo Caramull
Lo Corronco
Lo Morral
Lo Peladet
Lo Tésol (Tesó de Son)
Lo Tormo
Los Picons
Malera
Malh de Bolard
Malh dera Artiga
Malh des Pois (La Forcanada)
Matagalls
Maubèrme
Mirador del Pla de Llet
Miranda de Llaberia
Miranda de Puigcerver
Miranda de Santa Magdalena
Miranda del Príncep
Miranda dels Ecos
Mola Castellona
Mola d'Irto
Mola d’Estat
Mola de Colldejou
Mola de Genessies
Mola de Lord
Moleta de les Canals
Molló Puntaire
Mont-roig
Mont-roig (Cim de les Altures)
Montagut d’Ancosa
Montalt
Montalt (punta Nord)
Montanha d'Uishèra
Montardo
Montarenyo de Boldís
Montaspre
Montau
Montbarbat
Montcau
Montcaubo (lo Calbo)
Montclar
Montcorbison
Monteixo
Monteró
Montgrós
Montigalar
Montllobar
Montlude
Montmagastre
Montmajor
Montmalús
Montolier de Perellós
Montpalau
Montsaliente
Montsent (Serrat de Picancel)
Montsent de Pallars
Monturull
Morral de Cabrafeixet
Munt de Montsonís
Muntanya de Santa Bàrbara
Noufonts
Torreta del Montsià
Pala Alta
Pala del Teller
Pedracastell
Pedró de Tubau
Pedró dels Quatre Batlles
Penya Aguda
Penya del Papiol
Penya Sant Alís
Penyes Altes de Moixeró
Pic Alt del Cubil
Pic d’Escobes
Pic de Baborte
Pic de Baixollada
Pic de Cabanyó
Pic de Canalbona
Pic de Cataperdís
Pic de Certascan
Pic de Clavera
Pic de Colatx
Pic de Coma Mitjana
Pic de Comaloforno
Pic de Contraix
Pic de Costa Cabirolera
Pic de Filià (Tossal de Paiasso)
Pic de Flamisella
Pic de Font Blanca
Pic de Font Freda
Pic de Gallinassa
Pic de Gerri
Pic de l'Àguila
Pic de l'Espada
Pic de l'Estanyó
Pic de l’Infern
Pic de la Coma de Varilles
Pic de la Mainera
Pic de la Pala Alta de Sarradé
Pic de la Plana
Pic de la Serrera
Pic de Llena
Pic de Màniga
Pic de Mariola
Pic de Mariolo (Pic de Neriolo)
Pic de Medacorba
Pic de Montalt
Pic de Moredo
Pic de Peguera
Pic de Pilàs
Pic de Qüenca
Pic de Racó Gros
Pic de Saboredo
Pic de Sallafort
Pic de Salòria
Pic de Sanfonts
Pic de Sotllo
Pic de Subenuix
Pic de Ventolau
Pic del Pla de l'Estany
Pic del Portarró
Pic del Vent
Pic dels Moros
Pic dels Pedrons
Pic dels Pessons o Gargantillar
Pic Negre d’Envalira
Pic Roi
Pic Tort
Pica d'Estats
Pica de Cerví
Pica Roja
Picorandan
Pics de Bassiero
Pilar d’Almenara
Piló de Bellmaig
Pollegó Inferior (Pedraforca)
Pollegó Superior (Pedraforca)
Pui d'Urdosa
Pui de Cassibrós
Pui de la Bonaigua
Pui de Linya
Pui de Lleràs
Pui Tabaca
Puig Castellar
Puig Castellar (serra d’Ancosa)
Puig Cavaller
Puig Cendrós
Puig Clarà
Puig Cornador
Puig Cubell
Puig d'en Jordà
Puig d’Aguilera
Puig d’Agulles
Puig d’Arques
Puig d’en Cama
Puig d’Esquers
Puig d’Olorda
Puig de Bestracà
Puig de Cervera
Puig de Coma d'Or
Puig de Dòrria
Puig de Font Viva
Puig de Gallicant
Puig de Gallinàs
Puig de Grialó
Puig de l'Àliga (Cap de Creus)
Puig de l’Àliga
Puig de l’Estella
Puig de la Cabrafiga
Puig de la Caritat
Puig de la Collada Verda
Puig de la Cometa
Puig de la Cova
Puig de la Creu
Puig de la Força
Puig de la Gavarra
Puig de la Grava
Puig de la Mola
Puig de la Pelada
Puig de les Agudes
Puig de les Àligues
Puig de les Bruixes
Puig de les Cadiretes
Puig de les Cols
Puig de les Morreres
Puig de les Tres Esteles
Puig de Millà
Puig de Sant Antoni
Puig de Sant Cristau
Puig de Sant Miquel
Puig de Tretzevents
Puig del Far
Puig del Pam
Puig dels Bufadors
Puig dels Pruners
Puig Estela
Puig Falcó
Puig Francàs
Puig Gros
Puig Madrona
Puig Neulós
Puig Occidental de Coll Roig
Puig Ou
Puig Pedrós de Lanós
Puig Pelat
Puig Peric
Puig Segalar
Puig Sobirà
Puig Vicenç
Puig-alter
Puigcabrer
Puigdefrou
Puiggraciós
Puigllançada
Puigmal
Puigpedrós
Puigsacalm
Puigsallança
Puigsoler
Pujoalbo
Pujol de la Mata
Punta Alta de Comalesbienes
Punta d'Óssos
Punta d’Harlé
Punta de l'Aigua
Punta de Montmeneu
Punta del Curull
Punta del General
Punta del Pallars
Punta dels Pins Carrassers
Punta Redona
Punta Senyalada
Quermany Gros
Querroig
Roc Beneïdor
Roc de Cogul
Roc de Galliner
Roc de les Monges (Serrat de la Qüestió)
Roc de les Tres Creus
Roc de Madres
Roc de Mallorca
Roc de Sant Aventí
Roc de Sant Salvador
Roc del Boc
Roc del Comptador
Roc del Migdia (la Valldan)
Roc Meler
Roc Roi
Roca Colom
Roca Corbatera
Roca de la Barca (les Picòssies)
Roca de Migdia (Serra del Verd)
Roca de Sant Salvador
Roca del Coscolló
Roca del Joc (Roca de la Devesa Jussana)
Roca Entravessada
Roca Gelera
Roca Gran
Roca Lladre
Roca Maura
Roca Roja
Roca Sereny
Rocallarga
Rocalta
Rocamala
Roques de Benet
Roques del Rei
Salga Aguda
Sant Antoni
Sant Benet
Sant Corneli
Sant Grau
Sant Honorat
Sant Jeroni
Sant Mamet
Sant Marc de Brocà
Sant Martí de la Roca
Sant Martí Xic (Castell de Voltregà)
Sant Miquel de Montclar
Sant Miquel de Solterra
Sant Miquel del Mont
Sant Patllari
Sant Pere Màrtir
Sant Quiri
Sant Ramon
Sant Roc
Sant Sadurní de Gallifa
Sant Salvador
Sant Salvador de les Espases
Sant Simplici
Santa Anna dels Quatre Termes
Santa Bàrbara (Escornalbou)
Santa Bàrbara (Vall Fosca)
Santa Fe
Santa Magdalena
Santa Magdalena de Cambrils
Serra de Pinós
Serrat Alt
Serrat de Carrasquers
Serrat de la Madrona
Serrat de Migdia (Serrat de Picancel)
Serrat de Sant Isidre
Serrat Voltor
Serret del Cisa
Sobrepuny
Taga
Tagamanent
Talaia del Montmell
Torre Alta (Castell Ferran)
Torre d’Eina
Torre de Goà
Torre de la Maçana
Torre de les Conclues
Torre de Madeloc
Torre del Far
Torreneules
Torres de Cabrenç
Torreta de l’Orri
Torreta del Cadí
Tossa d'Espinau
Tossa del Braibal
Tossa Grossa de Montferri
Tossa Plana de Lles
Tossal Bovinar
Tossal d'Espígol
Tossal d’Engrilló
Tossal de Badés
Tossal de Balinyó
Tossal de Codonyac
Tossal de l'Àliga (la Geganta Adormida)
Tossal de l'Alzina
Tossal de la Baltasana
Tossal de la Creu
Tossal de la Moradilla
Tossal de la Truita (Pic de Perafita)
Tossal de les Roies de Cardet
Tossal de les Viudes
Tossal de Lletó
Tossal de Mirapallars-i-Urgell
Tossal de Montagut
Tossal de Mormur
Tossal de Sant Jordi
Tossal de Suró
Tossal del Mas de Nadal
Tossal del Puial
Tossal dels Tres Reis
Tossal Gros (Pelat de Talltendre)
Tossal Gros (Serra de Sant Gervàs)
Tossal Gros d'Almatret
Tossal Gros de Vallbona
Tossal Llisoi
Tossau de Mar
Tosseta de l'Esquella (Pic de Calm Colomer)
Tosseta Rasa
Tristaina
Tuc d'Arres
Tuc d'Era Entecada
Tuc de Bacivèr
Tuc de Barlonguèra
Tuc de Crabèra
Tuc de la Comamarja
Tuc de la Cometa
Tuc de la Contesa
Tuc de la Llança
Tuc de la Tallada
Tuc de Lluçà
Tuc de Marimanya
Tuc de Molières
Tuc de Parros
Tuc de Ratera
Tuc de Ribereta
Tuc de Salana
Tuc de Sarrahèra
Tuc de Somont
Tuc dera Pincela
Tuc des Armèros
Tuc des Carants
Tuc des Monges
Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)
Tuc deth Pòrt de Vielha
Tuc Dormidor
Tuc Gran de Sendrosa
Turó d'en Móra (Turó del Carmel)
Turó d’en Galzeran o d'en Mates
Turó d’Onofre Arnau
Turó de Bell-lloc
Turó de Bellver
Turó de Can Dolcet
Turó de l'Ermità
Turó de l'Home
Turó de l’Escletxa
Turó de la Magarola
Turó de la Pola (o de Tres Creus)
Turó de la Torre o de Castellnou
Turó de Montcada
Turó de Montgat
Turó de Montsoriu
Turó de Puigmarí
Turó del Mal Pas
Turó del Pou d'en Sala
Turó del Ros
Turó del Samon
Turó del Vent
Turó Punçó
Volcà del Croscat
Vulturó
Xàquera o creu de Santos