Si encara no saps de què va tot això del repte dels 100 cims, el millor que pots fer és adreçar-te al web de la Federació d’Entitats Excursionistes de Catalunya (FEEC) per obtenir informació.
Aquí, tothom que hi estigui interessat o interessada, podrà obtenir informació de les meves sortides pel territori, per pujar als diferents cims que conformen la llista del repte.
Si encara vols continuar i obtenir informació detallada d’un cim determinat, cerca’l  a la taula. Si ho veus en color blau,  clica a sobre dels seu nom. Si ho veus vermell vol dir que encara no he fet aquest cim i conseqüentment no hi ha informació al respecte.

CIMLATITUTLONGITUTALTURA
Alt de Juclar42.61171801.70974702588
Alt de Griu42.52538991.65111202874
Balandrau42.37013602.21957312585
Bassegoda42.31280592.63073891373
Bastiments42.42617402.23275692881
Bellmunt42.10154112.29363201248
Besiberri nord42.60513100.82609893008
Bony de la Pica o pica d'Os42.50446301.46030612402
Cabrera42.07599302.40725791308
Cambra d'Ase42.45095092.13136592750
Campirme42.65941891.19347612633
Canigó42.51899612.45657912784
Cap de Boumort42.23500701.13461702077
Cap de la Gallina Pelada42.18938791.73792112321
Cap del Verd42.20119001.61368102284
Carlit42.56985901.93211402921
Caro40.80313300.34312591441
Cassamanya Nord42.58733711.57031702750
Castell de Bac Grillera42.36073402.69680891057
Castell de Boixadors 41.77154301.5753571848
Castell de Burriac41.53756612.3872389392
Castell de Milany42.16551702.28953601529
Castell de Montgrí42.05231803.1316011303
Castell de Sant Miquel42.00683092.8621059385
Castell Saverdera42.32040903.1677960682
Castellsapera41.64453511.9707801939
Cavall Bernat de Llaberia41.08406400.8751490840
Cogulló d'Estela42.12050901.78766001870
Cogulló de Cal Torre41.68743701.6864310881
Cogulló de Turp42.15110111.34722801621
Coll de Pins40.98738800.5935730500
Collbaix41.74140201.7800639543
Comabona42.28375891.72702112548
Comanegra42.33328292.52767101557
Comapedrosa42.59186901.44353202942
Costa Pubilla 42.28569102.08068792506
Costabona42.41686112.34382202465
Creu de Gurb41.95195902.2100329842
El Cadinell42.26438701.59771502113
El Castellot41.33756401.5786250465
El Cogul42.10965211.63865801526
El Cogulló de Cabra41.42839601.3041070881
El Coscollet42.11411491.26744001610
El Far42.02102602.53691491124
El Mont42.25878312.70649991125
El Montsianell40.68302100.5556070293
El Negrell40.73419100.22736701345
El Torn40.96567500.8833720152
El Tossal Gros41.37562801.2392020867
Els Àngels41.98479002.9094790483
Els Bessons41.46642000.8472999593
Els Munts42.07870992.15304201057
Els Tossals42.08925201.72741501525
Força Real42.72683792.7003139507
Gallinova42.18454401.07777391687
Gran Encantat42.56843911.01507602749
Gran Pic del Pessó42.50946400.92408602894
Gran Tuc de Colomèrs42.58938110.93767902933
Grony de Miralles 41.51668991.4920591866
L’Argimon41.83057212.6354249465
l’Enclusa41.87079202.3208890867
L’Espina40.87934410.36092491181
La Carabassa42.45278101.72689202740
La Cogulla41.34876301.2249110786
La Cogulla (Montsant)41.27746100.80567511062
La Coscollosa40.90233400.4135800879
La Faiada42.37502300.77511401699
La Fita Alta41.61282100.8365699289
La Mola41.21166991.4172580317
La Mola de Sant Llorenç del Munt41.64131612.01788001102
La Morella41.29651311.9154189594
La Muga42.47477101.67762802861
La Picossa41.10937400.5764121499
La Tosa 42.32058101.89258802536
La Tossa (Tivissa)41.02891390.7362449718
Les Agudes41.78950292.44392211705
Les Borregues42.39629712.24767512693
Les Piques42.32094311.17588291969
Lo Corrunco42.46218000.82850202543
Lo Tèsol (Tesó de Son)42.60836211.03925692700
Lo Tormo41.17901100.6433870523
Los Picons41.92582500.6415339951
Malh des Pois (La Forcanada)42.64311190.70568102883
Matagalls41.80888002.38251001697
Maubèrme42.79376510.91701512882
Mirador del Pla de Llet42.40454701.63296412141
Miranda de Puigcerver41.19365990.9315340834
Miranda de Santa Magdalena41.58839491.82648691132
Miranda dels Ecos41.60442701.80620311223
Mola d’Estat41.32561811.05916491136
Mola de Colldejou41.10746390.8735251922
Mola de Genessies41.01627500.7854271711
Molló Puntaire40.99061400.8477500727
Mont-Roig42.70801001.17099292864
Montagut d’Ancosa41.40687011.4221500963
Montalt41.60415212.4962570597
Montalt (punta Nord)41.06797090.8029749766
Montardo42.63336900.87528012833
Montau41.34588701.8849490658
Montbarbat41.73545892.7766751328
Montcau41.67494092.00451201057
Montcaubo (lo Calbo)42.59861691.17931402291
Montclar41.78858012.9562240401
Montcorbison42.70806300.75852902173
Monteixo42.60173001.36164202905
Montgrós41,60108471,80627241133
Montigalar41.96300702.9246410464
Montllobar42.14659500.79781201104
Montlude42.78526800.75861502518
Montmagastre41.97655001.1286090762
Montmajor42.26873912.48263101074
Montmalús42.50897901.68652992781
Montmeneu41.38867390.4012799495
Montolier de Perellós42.91852502.8651640707
Montsent de Pallars42.49011811.02430292883
Monturull42.44986301.58110912760
Morral de Cabrafeixet40.89414800.6197080735
Noufonts42.42491202.16760492861
Pala Alta41.89623790.8363230947
Pala del Teller42.31670200.80959391889
Pedracastell41.61108512.5757719287
Pedró de Tubau42.22026002.04974091543
Pedró dels Quatre Batlles42.18422601.51996292387
Penya del Papiol41.32294891.7436721381
Penya Sant Alís42.03982800.76646801675
Penyes Altes de Moixeró42.30629001.84241992276
Pic d’Escobes42.60919301.73570712780
Pic de Baixollada42.66167401.99860092546
Pic de Cataperdís42.61475591.47728802805
Pic de Certascan42.71196001.27768102853
Pic de Clavera42.78778211.07672802721
Pic de Comaloforno42.59138900.82780503029
Pic de Filià (Tossal de Paiasso)42.47286690.93020502772
Pic de Font Blanca42.64966811.53430912903
Pic de Font Freda42.53599411.79483802738
Pic de l’Infern42.42392902.21374602870
Pic de la Pala Alta de Sarradé 42.57465410.89090392983
Pic de la Serrera42.62553211.60249502912
Pic de Màniga42.50572801.32926512517
Pic de Medacorba42.60382391.44181212905
Pic de Moredo42.71892411.04991302766
Pic de Peguera42.54028591.01203002983
Pic de Pilàs42.68281101.13150702656
Pic de Sallafort42.47343913.0380709994
Pic de Salòria42.51445611.38513302789
Pic de Sotllo42.66871291.38746303073
Pic de Subenuix42.55504700.97959002950
Pic de Racó Gros42.43207302.18708402782
Pic del Vent41.65535012.1281719816
Pic dels Moros42.51325601.99059812137
Pic Negre d’Envalira42.51726201.72146302822
Pica d'Estats42.66694501.39791403144
Pica de Cerví42.45294100.87882392753
Pica Roja42.62505091.42041312903
Picorandan41.28780091.0163011991
Pics de Bassiero42.60576600.99498402903
Pilar d’Almenara41.75334691.0672401459
Pedraforca (Pollegó superior)42.23977111.70273102506
Pui de Lleràs42.26921100.85259901692
Puig de les Cadiretes41.75751002.9280710483
Puig Castellar41.47034202.2064919303
Puig Castellar (serra d’Ancosa)41.44832591.5163490943
Puig Cavaller41.02781990.4375010706
Puig Cendrós41.57564001.8930030499
Puig Cornador42.13995002.10755091229
Puig d’Aguilera41.60471401.6708239626
Puig d’Agulles41.40807201.8849490653
Puig d’Arques41.88880802.9944079533
Puig d’en Cama41.22024701.0940789717
Puig d’Esquers42.39263003.0964569606
Puig d’Olorda41.41262102.0548299450
Puig de Bestracà42.29427612.51541301056
Puig de Gallicant41.24943090.96074301010
Puig de Gallinàs42.47816602.21525702624
Puig de Grialó41.90179091.1087400667
Puig de l’Àliga41.28399601.6975530464
Puig de l’Estella42.51473502.55356991778
Puig de la Cabrafiga41.05339500.8949410614
Puig de la Caritat41.87574202.10871001010
Puig de la Cova41.31531001.4750220672
Puig de la Creu41.62922902.1012050668
Puig de la Força41.98102102.3890020740
Puig de la Grava42.60477291.93350212671
Puig de la Mola41.31930101.8476990534
Puig de les Agudes42.36290412.31785511976
Puig de les Àligues42.10901502.34933701344
Puig de les Bruixes42.32452202.55544801391
Puig de les Morreres42.15081891.53947702211
Puig de les Tres Esteles42.50873392.32318492099
Puig de Millà42.00167400.67213891025
Puig de Sant Antoni41.24377001.4742500409
Puig de Sant Cristau42.49198702.89066111015
Puig de Sant Miquel41.63724001.5808511733
Puig de Tretzevents42.49214602.46851992731
Puig Estela42.28449202.25254292013
Puig Gros41.77498202.9979060325
Puig Madrona41.45137292.0240590341
Puig Neulós42.48209312.94706111257
Puig Ou42.28402302.42768301300
Puig Pedrós de Lanós42.58993091.87376712842
Puig Pelat41.26618901.05468201076
Puig Peric42.61376201.98449812810
Puig Sobirà42.13240211.49305601938
Puigcabrer41.31540401.1911910524
Puiggraciós41.70289612.2413410808
Puigllançada42.30028201.93546112409
Puigmal42.38330092.11667092910
Puigpedrós42.48780001.76191112915
Puigsacalm42.12514402.38783101514
Puigsallança42.11510202.58140101027
Puigsoler41.66786011.8927600524
Pujol de la Mata41.68215611.9844380770
Punta Alta de Comalesbienes42.58569000.88030103014
Punta d’Harlé42.61039300.84259802885
Punta del Curull41.35526400.96432911022
Punta Redona41.05881910.5009300659
Quermany Gros41.96016103.1700970228
Querroig42.43824203.1206789672
Roc Beneïdor42.37120701.56051891681
Roc de Galliner42.19806301.41094001630
Roc de Madres42.65187702.19227912469
Roc de Mallorca42.61597702.7057660443
Roc de Sant Aventí42.30725010.97423601480
Roc del Boc42.44596702.15522102774
Roc del Comptador42.42282602.72735701451
Roc Meler42.58775601.74015002811
Roca Corbatera41.28853100.89118001163
Roca de Sant Salvador 41.59576501.82976391156
Roca Gelera42.68490012.43757291110
Roca Roja42.07223211.10015091239
Roca Sereny41.69449202.0179140804
Rocallarga42.00978812.44550891187
Roques de Benet 40.90063800.32656201017
Salga Aguda42.11924601.95141301172
Sant Benet41.94886912.51338011150
Sant Corneli42.18282311.00273901351
Sant Honorat42.08279491.27047311061
Sant Jeroni41.60537301.81132111236
Sant Mamet41.97770800.94126211391
Sant Marc de Brocà42.26463401.89910101611
Sant Miquel de Montclar41.46575011.3455890948
Sant Miquel de Solterra41.92312002.53294891203
Sant Patllari42.11214102.7116489646
Sant Pere Màrtir41.39384992.0978700389
Sant Ramon41.33783702.0105680295
Sant Roc42.01751202.6607510598
Sant Sadurní de Gallifa41.70322202.1227260942
Sant Salvador de les Espases41.57921991.8843869413
Santa Bàrbara40.95688100.3381731752
Santa Fe42.20904001.30129701211
Santa Magdalena de Cambrils42.16892702.34082301547
Serra de Pinós41.83359891.5288809928
Sobrepuny42.16780401.91072791653
Taga42.28071202.20981902040
Tagamanent41.74738202.29590701056
Talaia del Montmell41.33580211.4666099861
Torre Alta (Castell Ferran)(Castellferran)41.60828101.7640961842
Torre d’Eina42.43406992.14654002830
Torre de Madeloc42.49057403.0747661656
Torre del Far42.80510192.7617300498
Torreneules42.39088202.19619992713
Torres de Cabrenç42.36570702.54157391342
Torreta de l’Orri42.40862101.21476212436
Torreta del Montsià40.61368700.5304980763
Torreta del Cadí42.28733901.58349812562
Tossa del Braibal42.50245401.59882312657
Tossa Grossa de Montferri41.25346901.3703510387
Tossa Plana de Lles 42.46805911.65676802905
Tossal d’Engrilló40.94267610.37117501072
Tossal de la Baltasana41.32606501.00440801201
Tossal de la Creu41.84655901.4020580658
Tossal de la Moradilla41.61951890.7092689243
Tossal de les Roies de Cardet42.51856410.76537202445
Tossal de les Viudes42.11479701.65918001379
Tossal de Mirapallars-i-Urgell42.02107400.95890101672
Tossal de Suró41.57281701.3049730828
Tossal del Rei40.73269100.17007401350
Tossal Gros de Vallbona41.46879711.1128591803
Tossau de Mar42.62982110.82783102739
Tristaina42.65350001.49382092878
Era Entecada42.71806210.69686002269
Tuc de Barlonguèra42.78857201.00982002802
Tuc de Comamarja42.52643600.87831502562
Tuc de la Cometa42.42348901.03301592445
Tuc de la Llança42.68405700.99049302659
Tuc de Lluçà42.61028600.90116712778
Tuc de Marimanya42.70925101.01230892679
Tuc de Molieres42.62903500.69833993010
Tuc de Ratèra42.60135290.95330802861
Tuc dera Pincela42.74291690.87565412536
Tuc deth Plan deth Ome (Vacanera)42.84610000.67498492194
Tuc deth Pòrt de Vielha42.64182900.76549112606
Tuc Dormidor42.70924202.26472101843
Tuc Gran dera Sendrosa42.62395110.94689512703
Turó d'en Galzeran o d'en Mates41.50467402.2665310484
Turó d'Onofre Arnau41.55462712.4689199131
Turó de Bell-lloc42.47932501.92608001702
Turó de Bellver41.84716002.17128111045
Turó de l'Escletxa41.62869391.8869640447
Turó de la Torre o de Castellnou41.85097901.8299321624
Turó de la Magarola41.44224002.1296699430
Turó de Montgat41.46587502.278663040
Turó de Montsoriu41.78313602.5404940633
Turó del Ros41.57631691.9339560635
Turó del Samon41.74263802.36543801273
Volcà del Croscat42.15409392.5358461789
Vulturó42.28569101.63616902649
Xàquera o Creu de Santos40.94053000.5862670942

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies